Anna Sidełko

This was published in the following publications on 27.04.2016:
Dziennik Łódzki

Z wielkim żalem zawiadamiamy, że 25 kwietnia 2016 r., zmarła
w wieku 82 lat, nasza ukochana Mama i Babcia
Ś.+P.
Anna Sidełko
Uroczystość pogrzebowa odbędzie się 29 kwietnia 2016 r. (piątek) o godz.
13.00 na Cmentarzu Wojskowym przy ul. Wojska Polskiego 149 (Doły)
Córki i Wnuki

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user
Bartosz


9yrs

Image chosen by user
Mamusiu, minął rok od Twojej śmierci, a ja wciąż tak bardzo tęsknię za Tobą, za Twoim głosem, śmiechem i Twoimi radami. Jeszcze kilka dni temu przyszła mi na krótki moment myśl, że zadzwonię do Ciebie, żeby Ci o czymś opowiedzieć.​.. Wiesia


9yrs

Image chosen by user
Bartosz


9yrs

Image chosen by user
<p>Minął rok...</p> <p>Kochana Babciu, tak trudno uwierzyć, że właśnie minął rok od Twojej śmierci. Nie wiem dlaczego nam Ciebie zabrano. Życie bez Ciebie już nigdy nie będzie takie samo. Bardzo za Tobą tęsknię. Ania</p>


9yrs

Image chosen by user
Ania


9yrs

Image chosen by user
Ala


9yrs

Image chosen by user
Wiesia


9yrs

Image chosen by user
Bartosz


9yrs

Image chosen by user
Rok temu ostatni dzień byłaś z nami Babciu. Nie rozumiem czemu musiało to się tak skończyć, tak bardzo chcielibyśmy byś wciąż była z nami. Babciu, już prawie rok od Twojej śmierci, i już tak bardzo tęsknie. Twój Wnuczek, Bartosz.


9yrs

Image chosen by user
Ala


9yrs

Image chosen by user
Wciąż o Tobie myślę. Często mi się śnisz,a wtedy jestem taka szczęśliwa. Pomimo upływu 11 miesięcy tkwi we wieczny smutek. Byłaś naszym światem, który nagle przestał istnieć. Ala


9yrs

Image chosen by user
Mamusiu, minęło już 11 m-cy od Twojej śmierci. Jeszcze rok temu o tej porze czułaś się dobrze, nawet nam nie przeszło przez myśl, że niedługo nas opuścisz. Te 11 miesięcy to były miesiące pełne smutku i tęsknoty za Tobą. Kocham Cię. Wiesia


9yrs

Image chosen by user
Ala


9yrs

Image chosen by user
Tak nam Ciebie brakuje. Twój głos brzmiał zawsze radośnie. Byłaś taka dzielna. Nasza jedyna Mama. Ala


9yrs

Image chosen by user
Mamusiu niedawno były Twoje urodziny. Jeszcze rok temu dmuchałaś świeczki. Było wesoło, jak zawsze z Tobą. Byłaś naszym dobrym duchem. Teraz jak mi jest żle, brakuje mi Twojego wsparcia. Tęsknię i kocham Cię. Wiesia


9yrs

Image chosen by user
Mamusiu, skończyłabyś 83 lata. Było Ci smutno, że masz już tyle lat, ale zawsze Cię podtrzymywał​am na duchu i mówiłam, że jeszcze dużo czasu przed Tobą. Uśmiechała się radośnie i ufnie. Tak się nie stało. Odeszłaś w kwietniu... Ala


9yrs

Image chosen by user
Ala


9yrs

Image chosen by user
Wiesia


9yrs

Image chosen by user
Ania


9yrs

Image chosen by user
Bartosz


9yrs

Image chosen by user
Mamusiu, minęło przeszło 9 miesięcy, jak odeszłaś. Bardzo Cię brakuje. Jest trudno i smutno. Niedługo Twoje urodziny. Rok temu byliśmy wszyscy razem. Nikt wtedy nie pomyślał, że to ostatni raz. Ala


9yrs

Image chosen by user
Mamusiu dawno nie pisałam, ale tyle się wydarzyło niedobrego. Choroby, złamania i inne przeciwności losu. Bardzo tęsknię za Tobą. Nie ma dnia, żebym o Tobie nie myślała, chociaż minęło 9 m-cy. Kocham Cię. Wiesia


9yrs

Image chosen by user
Mamusiu to była pierwsza wigilia i święta bez Ciebie. Ty zawsze byłaś tą najważniejsz​ą. Bardzo tęsknię i płaczę... Wiesia


9yrs

Image chosen by user
Dzisiaj, w pierwszy dzień Świąt mija 8 miesiącu od Twojej śmierci. Tak niespodziewa​nie odeszłaś. Bez Ciebie nic nie ma sensu. Nadal jest mi bardzo ciężko Mamusiu. Ala


9yrs

End of content

No more pages to load