Anna Sidełko

This was published in the following publications on 27.04.2016:
Dziennik Łódzki

Z wielkim żalem zawiadamiamy, że 25 kwietnia 2016 r., zmarła
w wieku 82 lat, nasza ukochana Mama i Babcia
Ś.+P.
Anna Sidełko
Uroczystość pogrzebowa odbędzie się 29 kwietnia 2016 r. (piątek) o godz.
13.00 na Cmentarzu Wojskowym przy ul. Wojska Polskiego 149 (Doły)
Córki i Wnuki

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user
Mamusiu, zbliżają się pierwsze święta bez Ciebie. Nic mnie nie cieszy. Tylko z Tobą to wszystko miało sens. Jest mi tak trudno bez Ciebie. Ala


9yrs

Image chosen by user
Mamusiu, byłaś najlepsza i jedyna. Nic nie potrafi zapełnić pustki po Tobie. Teraz leżysz w tym zimnym grobie, a jeszcze niw tak dawno byłaś z nami... Ala


9yrs

Image chosen by user
Kochana Mamusiu, minęło już 7 miesięcy, jak Ciebie nie ma, a ja wciąż płaczę.Jest mi ciężko bez Ciebie. Byłaś taka mądra. Na wszystko znalazłaś radę. Potrafiłaś pocieszyć. Tęsknię bardzo. Wiesia


9yrs

Image chosen by user
Mamusiu,tak pusto bez Ciebie. Minęło już 7 miesięcy. To już tyle czasu. Tęsknimy za Tobą, Twoim uśmiechem i głosem, Twoją obecnością. Daj nam siłę i mądrość. Ala


9yrs

Image chosen by user
Mamusiu, jest nam ciężko bez Ciebie. Teraz jest inaczej. Ty byłaś dla nas ostoją i podporą


9yrs

Image chosen by user
Mamusiu, tak mi Ciebie brakuje, zwłaszcza Twojego wsparcia. Szczególnie teraz, kiedy nie wiem co zrobić. Czuwaj nad swoimi wnukami, którzy bardzo za Tobą tęsknią i przyjdż do mnie czasem we śnie, żebym mogła się do Ciebie przytulić. Wiesia


9yrs

Image chosen by user
Mamusiu, wczoraj byłam na Twoim grobie. Kiedyś kupowałyśmy wiązankę razem dla Taty. Teraz kupiłam sama dla Ciebie. Tak smutno bez Ciebie. Ala


9yrs

Image chosen by user
Mamusiu minęło pół roku jak odeszłaś, a ja ciągle łapię się na tym, że chcę do Ciebie zadzwonić, żeby się poradzić, albo czymś podzielić. Zawsze mogłam na Ciebie liczyć. Kocham Cię Mamo! Wiesia


9yrs

Image chosen by user
Kochana Babciu, tak trudno uwierzyć, że nie ma Cię już pół roku. Nie wiem, dlaczego nam Cię odebrano. Bardzo Cię kochamy i bardzo nam Ciebie brakuje. Ania


9yrs

Image chosen by user
To się wydaje niemożliwe, że nie ma cię już pół roku Babciu. Tak bardzo tęsknie za tobą. Kocham Cię Babciu! Bartosz.


9yrs

Image chosen by user
Dzisiaj minęło pół. roku, jak odeszłaś. Trudno w to uwierzyć Mamusiu. Tak trudno uwierzyć. Ala


9yrs

Image chosen by user
Mamusiu, moja mamusiu bez Ciebie wszystko straciło sens. Dawaj nam wsparcie. Bądź przy nas. W domu smutek i tyko ja. Jeszcze nie tak dawno byłyśmy razem. Teraz cisza i pustka bez Ciebie. Ala


9yrs

Image chosen by user
Mamusiu, tak mi Ciebie brakuje. Twoje rady pomagały mi żyć


9yrs

Image chosen by user
Mamusiu, tak bardzo Cię potrzebuję, Twojej rady, Twojego dobrego słowa.Bardzo chciałabym się do Ciebie przytulić. Kocham Cię. Wiesia


9yrs

Image chosen by user
Mamusiu, moja mamusiu tak mi źle bez Ciebie.​Czuwaj nade mną. Bądź przy nas. Pomagaj nam. Ala


9yrs

Image chosen by user
Mamusiu, nie możemy pogodzić się z tym, co się stało. Dlaczego? Bardzo tęsknimy za Tobą. Czuwaj nad nami. Ala


9yrs

Image chosen by user
Mamusiu, moa kochana Mamusiu. Tak mi Ciebie brakuje. Czuwaj nad nami.​Przyśnij się nam czasem. A.W.


9yrs

Image chosen by user
Mamusiu niedługo minie 5 miesięcy od Twojej śmierci.Nie powinnaś jeszcze odejść. Jesteś nam potrzebna. Wszystkim nam pomagałaś, doradzałaś. I zawsze mądrze. To przecież Ty mnie wszystkiego nauczyłaś. Kocham Cię i tęsknię. Wiesia


9yrs

Image chosen by user
Mamusiu, moja Mamusiu czuwaj nad nami.Zawsz byłaś bardzo dobrą Mamą. Wesołą, mądrą i przyjacielsk​ą. Teraz tak Cię brakuje. Ala


9yrs

Image chosen by user
Mamusiu kocham Cię bardzo i tęsknie za Tobą. Jesteś w mojej głowie, w moich myślach wszędzie. Widzę Cię i słyszę. Rozmawiam z Tobą w myślach. Wiesia


9yrs

Image chosen by user
Babciu, Kocham Cię tak bardzo, tak tęsknie za Tobą! Twój wnuczek, Bartosz.


9yrs

Image chosen by user
Mamusiu, tak bardzo tęsknię za Tobą i tak bardzo chciałabym się do Ciebie przytulić, przynajmniej we śnie. Czemu nie przychodzisz do mnie we śnie? Wiesia


9yrs

Image chosen by user
Mamusiu, moja Mamusiu, tak mi Ciebie brak. Czuwaj nad nami, wspomagaj mnie w te trudne dni.


9yrs

Image chosen by user
Mamusiu, moja Mamusiu, tak nam było dobrze ze sobą, ale przyszła okrutna śmierć i Cię zabrała. Stamtąd nie ma powrotu. Ala


9yrs

End of content

No more pages to load