Mateusz Woźniak

This was published in the following publications on 06.06.2016:
Gazeta Pomorska

"Zgasłeś nam jak świecy płomyk.
Bezbronny, samotny, wyruszyłeś w tę ostatnią drogę bez powrotu"

Byłeś z nami tylko 28 lat

śp.
Mateusz Woźniak

Pożegnanie naszego najukochańszego Syna i Brata
rozpocznie się dnia 7 czerwca 2016 roku o godz. 10.00
mszą świętą w kościele parafii pw św. Królowej Jadwigi
w Inowrocławiu.

O godz. 11.00 odbędzie się pogrzeb
na cmentarzu parafii pw Imienia NMP.

Na zawsze w naszych sercach.

Rodzice, Siostra i Rodzina

Żegnaj Mateuszku!

Bardzo prosimy o nieskładanie kondolencji

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user
Pamiętamy...​Kochamy...​Tęsknimy...[​*][*][*]


9yrs

Image chosen by user
Tak ciężko być silnym, gdy się za kimś bardzo tęskni.​Kochamy Cię syneczku...


9yrs

Image chosen by user
Pamiętamy...​Kochamy...​Tęsknimy...[​*][*][*]


9yrs

Image chosen by user
Dla świata byłeś tylko człowiekiem, dla nas Całym Światem...


9yrs

Image chosen by user
...I nigdy nie powiem , że byłeś ...bo Ty ciągle jesteś ! i nigdy nie powiem , że kochałam ...bo kochać syneczku będę Cię zawsze!!!


9yrs

Image chosen by user
Bardzo nam Ciebie syneczku brakuje ;(tęsknimy,​kochamy i pamiętamy.


9yrs

Image chosen by user
Pamiętamy...​Kochamy...​Tęsknimy...[​*][*][*]


9yrs

Image chosen by user
Pamiętamy...​Kochamy...​Tęsknimy...[​*][*][*]


9yrs

Image chosen by user
Ktoś tutaj był i był, a potem nagle zniknął i uporczywie go nie ma..."Miłość nigdy nie umiera.​Kochamy


9yrs

Image chosen by user
Pamiętamy...​Kochamy...​Tęsknimy...[​*][*][*]


9yrs

Image chosen by user
Bardzo nam Ciebie syneczku brakuje ;(tęsknimy,​kochamy i pamiętamy.


9yrs

Image chosen by user
Już tyle dni Ciebie nie ma a ja nadal nie mogę się z tym pogodzić, nadal nie mogę w to uwierzyć. Mówią, że czas leczy rany. Moich jakoś nie leczy


9yrs

Image chosen by user
Pamiętamy...​Kochamy...​Tęsknimy...[​*][*][*]


9yrs

Image chosen by user
...I nigdy nie powiem , że byłeś ...bo Ty ciągle jesteś ! i nigdy nie powiem , że kochałam ...bo kochać syneczku będę Cię zawsze!!!


9yrs

Image chosen by user
Z Tobą odeszły wszystkie marzenia i wszystkie plany się skończyły , zostały tylko piękne wspomnienia i ból co odbiera do życia siły . Tęsknimy i Kochamy CIĘ


9yrs

Image chosen by user
Pamiętamy...​Kochamy...​Tęsknimy...[​*][*][*]


9yrs

Image chosen by user
Dziesięć miesięcy bez Ciebie,​syneczku nie tak miało być. Tyle mieliśmy planów i marzeń...​Kochamy i pamiętamy :(


9yrs

Image chosen by user
Pamiętamy...​Kochamy...​Tęsknimy...[​*][*][*]


9yrs

Image chosen by user
Pamiętamy...​Kochamy...​Tęsknimy...[​*][*][*]


9yrs

Image chosen by user
JA TU TY TAM, JA CIE W SERCU ZAWSZE MAM.Mama


9yrs

Image chosen by user
Dla świata byłeś tylko człowiekiem, dla nas Całym Światem...


9yrs

Image chosen by user
Pamiętamy...​Kochamy...​Tęsknimy...[​*][*][*]


9yrs

Image chosen by user
Z Tobą odeszły wszystkie marzenia i wszystkie plany się skończyły , zostały tylko piękne wspomnienia i ból co odbiera do życia siły . Tęsknimy i Kochamy CIĘ


9yrs

Image chosen by user
Bardzo nam Ciebie syneczku brakuje ;(tęsknimy,​kochamy i pamiętamy.


9yrs

End of content

No more pages to load