Mateusz Woźniak

This was published in the following publications on 06.06.2016:
Gazeta Pomorska

"Zgasłeś nam jak świecy płomyk.
Bezbronny, samotny, wyruszyłeś w tę ostatnią drogę bez powrotu"

Byłeś z nami tylko 28 lat

śp.
Mateusz Woźniak

Pożegnanie naszego najukochańszego Syna i Brata
rozpocznie się dnia 7 czerwca 2016 roku o godz. 10.00
mszą świętą w kościele parafii pw św. Królowej Jadwigi
w Inowrocławiu.

O godz. 11.00 odbędzie się pogrzeb
na cmentarzu parafii pw Imienia NMP.

Na zawsze w naszych sercach.

Rodzice, Siostra i Rodzina

Żegnaj Mateuszku!

Bardzo prosimy o nieskładanie kondolencji

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user
Byłeś marzeniem - zostałeś wspomnieniem​. Kochamy i pamiętamy...


9yrs

Image chosen by user
Pamiętamy...​Kochamy...​Tęsknimy...[​*][*][*]


9yrs

Image chosen by user
Pamiętamy...​Kochamy...​Tęsknimy...[​*][*][*]


9yrs

Image chosen by user
JA TU TY TAM, JA CIE W SERCU ZAWSZE MAM.Mama


9yrs

Image chosen by user
Pamiętamy...​Kochamy...​Tęsknimy...[​*][*][*]


9yrs

Image chosen by user
...I nigdy nie powiem , że byłeś ...bo Ty ciągle jesteś ! i nigdy nie powiem , że kochałam ...bo kochać syneczku będę Cię zawsze!!!


9yrs

Image chosen by user
Pamiętamy...​Kochamy...​Tęsknimy...[​*][*][*]


9yrs

Image chosen by user
Jest takie miejsce w sercu, którego nie zburzy żadna zamieć…takie miejsce szczególne… miłość, wspomnienie i wieczna pamięć..


9yrs

Image chosen by user
Pamiętamy...​Kochamy...​Tęsknimy...[​*][*][*]


9yrs

Image chosen by user
Jesteś w naszych sercach i zawsze tam pozostaniesz​.​Dziś jedenasty miesiąc jak nas zostawiłeś a my nadal nie możemy się z tym pogodzić. Kochamy i pamiętamy...


9yrs

Image chosen by user
...I nigdy nie powiem , że byłeś ...bo Ty ciągle jesteś ! i nigdy nie powiem , że kochałam ...bo kochać syneczku będę Cię zawsze!!!


9yrs

Image chosen by user
Pamiętamy...​Kochamy...​Tęsknimy...[​*][*][*]


9yrs

Image chosen by user
Bardzo nam Ciebie syneczku brakuje ;(tęsknimy,​kochamy i pamiętamy.


9yrs

Image chosen by user
Pamiętamy...​Kochamy...​Tęsknimy...[​*][*][*]


9yrs

Image chosen by user
Już nigdy nie będzie tak jak kiedyś.​Kochamy i pamiętamy...


9yrs

Image chosen by user
Bardzo nam Ciebie syneczku brakuje ;(tęsknimy,​kochamy i pamiętamy.


9yrs

Image chosen by user
Pamiętamy...​Kochamy...​Tęsknimy...[​*][*][*]


9yrs

Image chosen by user
JA TU TY TAM, JA CIE W SERCU ZAWSZE MAM.Mama


9yrs

Image chosen by user
Ile łez wylanych , tyle smutku i boleści w nas ...SYNECZKU! to nie był czas by opuszczać nas..:*


9yrs

Image chosen by user
Pamiętamy...​Kochamy...​Tęsknimy...[​*][*][*]


9yrs

Image chosen by user
Trudno jest żyć kiedy się myśli, płacze i szlocha, lecz trudniej bez kogoś, kogo się bardzo kocha.Byłeś Jesteś i Będziesz.


9yrs

Image chosen by user
Pamiętamy...​Kochamy...​Tęsknimy...[​*][*][*]


9yrs

Image chosen by user
Już tyle dni Ciebie nie ma a ja nadal nie mogę się z tym pogodzić, nadal nie mogę w to uwierzyć. Mówią, że czas leczy rany. Moich jakoś nie leczy


9yrs

Image chosen by user
Kolejne święta bez Ciebie :( Bardzo kochamy i tęsknimy.Już nigdy nie będzie tak jak kiedyś...


9yrs

End of content

No more pages to load