Magdalena Węclewicz
This was published in the following publications on 12.06.2015:
Głos Wielkopolski
This was published in the following publications on 12.06.2015:
Głos Wielkopolski
Z żalem i smutkiem zawiadamiamy, że w dniu 9 czerwca 2015 roku
odeszła do Pana
ś+p
Magdalena Węclewicz
kochana Mama, Teściowa, Babcia i Prababcia,
pełna miłości, dobroci i życzliwości.
Msza św. pogrzebowa odprawiona zostanie 15 czerwca 2015 r. o godz. 17.30
w kościele pw. św. Stanisława Biskupa i Męczennika
na os. Bolesława Śmiałego w Poznaniu. Ceremonia pogrzebowa
odbędzie się na cmentarzu junikowskim we wtorek 16 czerwca 2015 r.
o godz. 13.50.
Podziękowanie za szczególną, troskliwą opiekę nad
ś+p
Magdaleną Węclewicz
dla Dyrekcji i Personelu Domu Pomocy Społecznej
Zgromadzenia Sióstr Miłosierdzia Bożego
przy ul. Mińskiej w Poznaniu.
Rodzina
End of content
No more pages to load