Paweł Wysocki

This was published in the following publications on 11.04.2016:
Gazeta Pomorska

Z głębokim żalem przyjeliśmy wiadomość o śmierci naszego długoletniego pracownika Śp. Pawła Wysockiego Rodzinie i Bliskim Zmarłego wyrazy głebokiego współczucia składają Rada Nadzorcza, Zarząd oraz Pracownicy Spółki REMSOD

Beach

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 2 kwietnia 2016 roku odszedł od nas mój kochany Mąż, Syn, Tatuś i Dziadek śp. Paweł Wysocki lat 54 Msza św. pogrzebowa zostanie odprawiona dnia 7 kwietnia 2016 roku o godz. 13.00 w kościele pw. św. Krzyźa w Inowrocławiu. Pogrzeb odbędzie się tego samego dnia po mszy św. na cmentarzu Zwiastowania NMP (Matki Boskiej) przy ul. Marcinkowskiego w Inowrocławiu. W smutku pogrążona Żona z Rodziną

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user
Pamiętam o Tobie każdego dnia..


9yrs

Image chosen by user
to 58 sobota jak odesłałeś nie jesteś nieobecny, jesteś tylko niewidoczny. Patrzysz oczyma pełnymi uśmiechu w oczy pełne łez...


9yrs

Image chosen by user
<p>Na zawsze w naszym sercu</p> <p><span>Paweł -dzisiaj mija kolejna 58 sobota jak nie ma Ciebie ze mną </span></p>


9yrs

Image chosen by user
58 sobota jak mnie opuściłeś Nikt i nic mi Ciebie nie przywróci, tylko pamięć wraca, bolesna, bezsenna, ciężka jak kamień


9yrs

Image chosen by user
Światełko pamięci na dobranoc dla ciebie


9yrs

Image chosen by user
Nie czekajcie na mnie, Ja do Was nie wrócę... Nie spieszcie się do mnie, Ja na Was zaczekam. Będę Was kochać w Niebie, Tak jak na Ziemi...


9yrs

Image chosen by user
Tato...nie jesteś nieobecny, jesteś tylko niewidoczny. Patrzysz oczyma pełnymi uśmiechu w oczy pełne łez...


9yrs

Image chosen by user
<p>Pamięć dla taty</p> <p><span>Dzisiaj znalazłeś się w Niebie, tak smutno na dole bez Ciebie. Oczy zalane są łzami, bo nie ma Cię między nami. Dziś na nieba błękicie, kroczyłeś w poranku poświacie. Rozstałeś się z nami, lecz nigdy z naszymi myślami.</span></p>


9yrs

Image chosen by user
<p>Na zawsze w naszym sercu</p> <p><span>Chociaż dzisiaj nie mogę przytulić się do Ciebie ... wiem, że mnie słyszysz przebywając w niebie. Chciałabym podziękować takim małym gestem za życie i wychowanie, za to kim jestem...Dzisiaj zamiast kwiatka z modlitwą przychodzę prosząc Pana o spokój na Twej rajskiej drodze. Teraz w niebie masz mieszkanie.. jak ja tam przybędę wyjdź mi proszę na spotkanie...</span></p>


9yrs

Image chosen by user
„Jeżeli będziecie mnie szukać, to szukajcie mnie w swoich sercach, jeśli w nich znalazłem swoje miejsce, to żyć będę w Was na zawsze..


9yrs

Image chosen by user
<p>Światełko dla ciebie</p> <p><span>Już niedługo córko do spotkania...</span></p> <p><span>Jak to wszystko Panie wymyśliłeś</span><br /><span>Jak misternie wszystko postwarzałeś</span><br /><span>Jedną tylko sprawę zaniedbałeś</span><br /><span>Tylko o tym Panie zapomniałeś</span><br /><span>Gdzie telefon dla nas jest do nieba</span><br /><span>Gdzie ten numer żeby z Tatą porozmawiać</span><br /><span>Żebym mogła Mu przypomnieć co dzień</span><br /><span>Że na siebie w niebie ma uważać</span><br /><span>Żebym mogła chociaż raz zadzwonić</span><br /><span>I upewnić się czy jest szczęśliwy</span><br /><span>Czy na pewno biega po ogrodach</span><br /><span>Czy na pewno złote jabłka zrywa</span><br /><span>Gdzie ten numer jest do nieba dobry Panie</span><br /><span>I w kolejce bym czekała bez szemrania</span><br /><span>Żeby tylko móc usłyszeć z tamtej strony</span></p>


9yrs

Image chosen by user
Tak bardzo Cię kocham i dziękuję Ci za każdy Twój uśmiech, który rozgrzewał mnie różnych chwilach życia, a najbardziej dziękuję Ci za to, że byłeś.


9yrs

Image chosen by user
Dziękuję, że znosiłeś to, czego nie sposób było znieść, że robiłeś coś z niczego, że dawałeś mając puste kieszenie, że wybaczałeś, choć nie przepraszała​m, że kochałeś, gdy kochać się nie dało, że mnie wychowałeś i że to wszystko Ci się udał


9yrs

Image chosen by user
Brakuje mi Ciebie. Przyjdź do mnie proszę, przytul mnie mocno, powiedz, że kochasz, że nic się nie stało ...Obiecaj, że będziesz zawsze i wszędzie, cały czas obok mnie! Utulisz w smutku i powiesz cichutko - kocham Cię.


9yrs

Image chosen by user
Patrzę na płomień tlący się w zniczu. Smutek i żal się we mnie budzi. spoglądam w niebo i zadaję pytanie DLACZEGO BOŻE ZABIERASZ DOBRYCH LUDZI ???


9yrs

Image chosen by user
Przychodzi taki czas, co śmiech w łzy zmienia, jest taka moc, co radość w smutek przemienia i jest też taka siła, co chroni od zapomnienia . Paweł jesteś zawsze w moich myślach i sercu


9yrs

Image chosen by user
Mijają dni,mijają miesiące a TY milczysz....​, głucha cisza odpowiada za CIEBIE.... , potęgujący żal ściska serce .... , rozpacz odbiera mowę .... , żyję nadzieją , że kiedyś spotkamy się w niebie .....


9yrs

Image chosen by user
choć jesteś gdzieś wśród gwiazd ,Wolny od wszystkich ziemskich trwóg , Tutaj na zawsze zostania TWÓJ ślad , A z nim tęsknota,​rozpacz,ból .


9yrs

Image chosen by user
Światełko pamięci na dobranoc dla ciebie


9yrs

Image chosen by user
Jesteś w moim sercu na zawsze


9yrs

Image chosen by user
Chociaż z taką nadzieją otwieram te drzwi Myślę że to sen i znów tam zobaczę Cię Lecz po chwili me serce znów smutne jest, Bo w tym domu Nie ma już Ciebie TATO nikt już nie zobaczy w nim Cię.


9yrs

Image chosen by user
Wchodzę do domu rodzinnego, Otwieram szeroko drzwi A tam przy oknie niema nikogo Przy stole nie siedzisz już Ty. Nie widzę twego uśmiechu, Nie mówisz "bucha i wiechu kieł przyszli"... Teraz już niema tam Ciebie.


9yrs

Image chosen by user
Odeszłaś do nieba, wszystko się zmieniło, cierpienie i smutek w jedność się złączyło. Niby Ci jest dobrze, bo ból daleko odszedł, ale serce me zranione jest tęsknotą przepełnione​.


9yrs

Image chosen by user
...Na twarzy mej dziś pustka jest, na twarzy mej dziś płynie łza... Kolejny dzień bez Ciebie jest, kolejny dzień, gdy Ciebie brak. I chociaż czas tu płynie wciąż i chociaż czas swą śpiewa pieśń... ja tęsknię.....


9yrs

End of content

No more pages to load