Paweł Wysocki

This was published in the following publications on 11.04.2016:
Gazeta Pomorska

Z głębokim żalem przyjeliśmy wiadomość o śmierci naszego długoletniego pracownika Śp. Pawła Wysockiego Rodzinie i Bliskim Zmarłego wyrazy głebokiego współczucia składają Rada Nadzorcza, Zarząd oraz Pracownicy Spółki REMSOD

Beach

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 2 kwietnia 2016 roku odszedł od nas mój kochany Mąż, Syn, Tatuś i Dziadek śp. Paweł Wysocki lat 54 Msza św. pogrzebowa zostanie odprawiona dnia 7 kwietnia 2016 roku o godz. 13.00 w kościele pw. św. Krzyźa w Inowrocławiu. Pogrzeb odbędzie się tego samego dnia po mszy św. na cmentarzu Zwiastowania NMP (Matki Boskiej) przy ul. Marcinkowskiego w Inowrocławiu. W smutku pogrążona Żona z Rodziną

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user
NIEGASNĄCE ŚWIATEŁKO PAMIĘCI.


9yrs

Image chosen by user
59 tygodni jak nie ma Ciebie ze mną ...brakuje mi ciebie i tęsknie za tobą


9yrs

Image chosen by user
Wieczorne światełko dla ciebie na dobranoc


9yrs

Image chosen by user
Nie mogę się z tym pogodzić że nie zobaczę cię nigdy a to minęło już prawie 59 tydzień bez ciebie


9yrs

Image chosen by user
Pamiętam o Tobie każdego dnia.. rano i wieczorem.. brakuje mi ciebie


9yrs

Image chosen by user
<p>Pamiętam</p> <p><span>Zapalam znicz i patrzę Jak rozpala się płomień, A razem z tym płomykiem Przychodzą setki wspomnień.... Maleńki płomyk w zniczu tli się. Zanim człowiek na wieczność zaśnie, Tak jak iskra w sercu Tli się coraz słabiej,gaśnie... Każdy znicz na grobie To jedna dusza,która tęskni.</span></p>


9yrs

Image chosen by user
Tęsknimy!!!


9yrs

Image chosen by user
On już szczęśliwy, daleko, wysoko, a świat w kolorze żałoby upływa szeroko, On już się cieszy, spogląda z góry, na swoją żonę, rodzinę...​chcemy byś o nas pamiętał, Odwiedzaj nas czasem we snach, w marzeniach i bądz w naszych wspomnieniac​h


9yrs

Image chosen by user
Pamiętam o Tobie każdego dnia..


9yrs

Image chosen by user
Czas, tych ran nie leczy. Pozostają, bo śmierc ukochanych jest też trochę, śmiercią nas samych: coś w nas umiera. Żyjemy,ale nic, nie jest tak, jak było przedtem, już nie jesteśmy tacy sami...


9yrs

Image chosen by user
<p>Na zawsze w moim sercu</p> <p><span>Nawet nie wiesz jak mi ciężko . Staram się być silną kobietą ale często płacze jak małe dziecko . Nie sądziłam , że tak wczesnie Nas zostawisz . Wszyscy ale nie Ty ! Jestem u Ciebie codziennie ale nadal w to nie wierzę . Czuję się jak by to był sen , jak by to nie była prawda . Wierzę , że wciąż jesteś wśród Nas . Kocham Cię i wiem , że Ty mnie też . Łap buziaczka ... może doleci :*DOLECIAŁ!</span></p>


9yrs

Image chosen by user
Jesteś w moim sercu na zawsze


9yrs

Image chosen by user
Światełko pamięci na dobranoc dla ciebie


9yrs

Image chosen by user
<p>Światełko dla ciebie</p> <h5><em>Gdy stoję czasami w oknie</em></h5> <h5><em>widzę Cię tam ,daleko na niebie</em></h5> <h5><em>Patrzysz na mnie tęsknym wzrokiem</em></h5> <h5><em>I wołasz"Chcę wrócić do Ciebie"</em></h5> <h5><em>Lecz nigdy to już nie nastąpi</em></h5> <h5><em>Pozostały dla Ciebie tylko niebieskie łąki</em></h5> <h5><em>Niebieskie pola,wzgórza i lasy</em></h5> <h5><em>Gdzie żyjesz już od roku.</em></h5>


9yrs

Image chosen by user
TU jest pamięć i tutaj świeczka .Tutaj napis i kwiat pozostanie


9yrs

Image chosen by user
Powinieneś TU być i hucznie obchodzić swoje 56 urodziny... z rodziną z bliskimi


9yrs

Image chosen by user
<p>Na zawsze w naszym sercu</p> <p><span>Znów kwiaty przyniosę . Kwiaty na Twoje urodziny ... Zapalę lampkę i posiedzę na ławeczce. I porozmawiam z Tobą przy zapalonej świeczce. I westchnę cicho szepcząc..</span><em>Wszystkiego najlepszego Mój Ukochany Ciesz się życiem wiecznym.</em></p>


9yrs

Image chosen by user
Płomyki pamięci....


9yrs

Image chosen by user
<p>Światełko dla ciebie</p> <p><span>Dzisiaj znalazłeś się w Niebie, tak smutno nam bez Ciebie. Oczy zalane łzami, bo już nie ma Cię między nami. Dziś po nieba błękicie kroczyłeś w poranku poświcie. Rozstałeś się z nami, lecz nigdy z naszymi myślami. Ja błagam i strasznie Cię proszę, odpocznij tam sobie po trosze. Pustki odbijają ściany, już nie ma Cię między nami. Dom już nie żyje uśmiechem, lecz pustym i głuchym echem. Jedyna dla nas osłoda, że lepiej Ci będzie u Boga. Już nie z ziemskimi troskami, lecz tam, z Aniołami. Bardzo Cię kochamy.</span></p>


9yrs

Image chosen by user
Kochamy


9yrs

Image chosen by user
Tęsknię❤


9yrs

Image chosen by user
Pamiętamy...​Kochamy...​Tęsknimy..


9yrs

Image chosen by user
Niedzielne światełko pamięci


9yrs

Image chosen by user
brakuje mi ciebie i tęsknie bardzo za tobą wróć


9yrs

End of content

No more pages to load