Danuta Pawlak
This was published in the following publications on 04.01.2017:
Głos Wielkopolski
This was published in the following publications on 04.01.2017:
Głos Wielkopolski
Z wielkim żalem żegnamy naszą Koleżankę
ś + p
Danutę Pawlak
która odeszła nagle 31 grudnia 2016 roku.
Była długoletnim pracownikiem Instytutu im. Oskara Kolberga, zajmując się jako muzykolog pracowaniem edytorskim rękopiśmiennej spuścizny Kolberga.
Odnaczona została Srebrnym Krzyżem Zasługi, medalem im. Zygmunta Glogera „Za szczególne zasługi w ochronie dóbr kultury staropolskiej i ludowej”, była też laureatką nagrody im. Oskara Kolberga.
Pozostanie w naszej pamięci jako sprawdzony Przyjaciel, Człowiek prawy i dobry, oddany pasji zawodowej i pełen życzliwości dla ludzi.
Przyjaciele z Instytutu im. Oskara Kolberga
End of content
No more pages to load
9yrs