Magdalena Cieślicka
This was published in the following publications on 18.01.2017:
Nad Wartą
This was published in the following publications on 18.01.2017:
Nad Wartą
Pogrążeni w bólu zawiadamiamy,
iż w dniu 15 stycznia 2017 roku, przeżywszy lat 45,
odeszła do Boga nasza ukochana Mama, Córka, Siostra
mgr położnictwa Magdalena Cieślicka
Matka dwóch wspaniałych córek,
kochająca i oddana rodzinie (swojej mamie, córkom, bratu, siostrom)
i przyjaciołom,
dla której praca położnej była powołaniem i wielką pasją, wykonywała ją z zamiłowaniem,
nieustannie pogłębiając swą wiedzę dla dobra pacjentek,
o które troszczyła się szczerze.
Msza św. żałobna odprawiona zostanie
w czwartek, 19 stycznia 2017 roku o godzinie 12.30
w kościele Najświętszego Serca Jezusa, os. Jaworowe,
po czym nastąpi odprowadzenie do grobu
na cmentarz parafialny.
Zapewniamy transport z kościoła na cmentarz.
Spoczywaj w pokoju
Rodzina
Składamy podziękowanie wszystkim, którzy w tak bolesnych dla nas chwilach dzielili
z nami smutek, okazali wiele życzliwości oraz uczestniczyli we mszy św. i ceremonii pogrzebowej
śp.
Magdaleny Cieślickiej
oraz księżom, ludziom dobrej woli, krwiodawcom,
którzy okazali wiele pomocy i wsparcia w czasie choroby naszej Mamy, Córki i Siostry.
W szczególności za opiekę medyczną i czynione wysiłki w celu ratowania Jej życia oraz za troskę - dziękujemy Dyrekcji,
lekarzom i pielęgniarkom, a także koleżankom Magdy z Oddziału Położniczego i Noworodków Szpitala Wojewódzkiego w Sieradzu.
Gorąco dziękujemy Dorotce i Markowi.
Specjalne wyrazy wdzięczności kierujemy do Ani i Leszka Parzybót
za ich niespotykane zaangażowanie w pomoc i okazane serce.
Serdeczne Bóg zapłać
Rodzina
End of content
No more pages to load
9yrs
9yrs