Bernardowi Urban
This was published in the following publications on 28.10.2015:
Gazeta Lubuska
This was published in the following publications on 28.10.2015:
Gazeta Lubuska
Wyrażamy płynącą z serca wdzięczność ks. Kanonikowi Leszkowi Kazimierczakowi proboszczowi parafii św. Józefa Oblubieńca w Zielonej Górze, księżom wikarym, siostrom zakonnym, kierownictwu, personelowi i wolontariuszom Hospicjum działającego przy parafii za wielkie dobro, wsparcie sakramentalne i duchowe, opiekę i wrażliwość okazane naszemu tatusiowi Bernardowi Urban w czasie pobytu w Hospicjum a szczególnie w ostatnich dniach jego życia. Wdzięczna rodzina.
End of content
No more pages to load