Andrzej Grzeszkiewicz

This was published in the following publications on 10.08.2016:
Nowosci

Z głębokim żalem zawiadamiam,
że dnia 7 sierpnia 2016 r. zmarł
Mój Mąż, Nasz Tata i Dziadek
Andrzej Grzeszkiewicz
lat 71
Pożegnanie nastąpi w piątek 12 sierpnia 2016 r.
o godz. 11.00 na Cmentarzu Komunalnym nr 2, Koniuchy.
Żona i Córka z Rodziną

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user
Cisza......pamietam

P.


2yrs

Wielki brak,pozostaje pamięć... ❤

P.


3yrs

Image chosen by user
Glucho i pusto…..

Kasia


4yrs

Image chosen by user
Pamietamy

Przyjaciel


4yrs

Image chosen by user
Najgorszy dzien Jaki moze byc: 7.8.2016

Kasia


4yrs

Image chosen by user
Pamietam...

Przyjaciel


4yrs

Image chosen by user
Stryjku Kochany tęsknię bardzo za Tobą, kocham Cię

Renata Krajewska


5yrs

Image chosen by user
Coraz nas mniej tu a tam?

G


5yrs

Image chosen by user
Tęsknię za Tobą Stryjku

Renata Krajewska


5yrs

Image chosen by user
pusto bez twojego optymizmu

gosc


5yrs

Image chosen by user
ty zawsze wiedziałeś co rzec......

gosc


6yrs

Image chosen by user
Bujony juz kwitna. Po raz kolejny...

Grzegorz Kraszucki


6yrs

Image chosen by user
jesteś w moich myślach

a1


6yrs

Image chosen by user
zawsze jestesmy razem

gosc


6yrs

<p>Chce podziekowac Wszystkim, ktorzy razem ze mna i Mama pozegnali tate. Zostana wspomnienia z wczasow, wycieczek, wyjazdow nach grzyby, z gagarina, z jego pracy i wielu innych rzeczy. Staral sie zawsze innym pomagac. Wiekszosc sie udala, inne nestety nie. Bedziemy zawsze go pamietac jak sie smial i jak sie denerwowal przy ogladaniu sportu. Czy tak czy tak....na jedno wyjdzie.....wszyscy sie kiedys znowu spotkamy. >Kasia<</p>

Kasia Grzeszkiewicz


8yrs

Image chosen by user
Stryjku Kochany,​jutro jadę do Torunia, po raz pierwszy na Twój grób.Jeszce nigdy nie spotkaliśmy się w ten sposób. Wiozę Tobie mój Dyplom studencki z bardzo dobrą oceną. Zawsze mówiłeś, że nie może być inaczej.​Kocham Cię Renata.


9yrs

Image chosen by user
maria


9yrs

Image chosen by user
odszedł kolega z(placu)przy ul matejki jasiu panonia


9yrs

Image chosen by user
"Spieszmy się kochać ludzi,bo tak szybko odchodzą,​zostają po nich buty i telefon głuchy...." W moim sercu i pamięci jesteś Kochany Stryjku zawsze.​Dziękuję Tobie za wszystko, co dla mnie zrobiłeś. Kocham Cię.Renata.


9yrs

End of content

No more pages to load