Eugeniusz Zieliński

This was published in the following publications on 21.06.2016:
Nowosci

„Każdy człowiek, nawet najskromniejszy,
zostawia ślad po sobie,
jego życie zahacza o przeszłość i sięga w przyszłość...”

Z żalem przyjmujemy fakt, że odszedł od nas wspaniały kolega
inż. budownictwa Eugeniusz Zieliński
Jeden z grona dyrekcji dawnego Kombinatu Budowlanego Toruń.
To on kierował ważnymi budowami, m.in. NBP w Warszawie, hotele Kosmos, Helios i Książnica Miejska w Toruniu.
Był również wykładowcą i przyjacielem Szkoły Budowlanej „Blok”.
Kondolencje rodzinie składają byli pracownicy TPBO, KB-Toruń oraz młodzież Zespołu Edukacyjnego i Zarząd Spółki „Blok”

Beach

"Można odejść na zawsze,
by stale być blisko"
Ks. J. Twardowski

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia18 czerwca 2016 r. zmarł
Nasz Kochany

Ś.p.
Eugeniusz Zieliński
lat 80
Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się dnia 21 czerwca 2016 r.
o godz. 10.15 pożegnaniem w Domu Pogrzebowym CCK.
O godz.11.00 nastąpi złożenie prochów Zmarłego do grobu na
Centralnym Cmentarzu Komunalnym.
Pogrążeni w smutku
Rodzina i Przyjaciele

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

<p>Uczę się żyć bez Ciebie.Jest ciężko!</p>

Longina Wojtczak


8yrs

Image chosen by user
dariusz szmydtke kolega z pracy MIR


9yrs

Image chosen by user
żż żegnaj B.


9yrs

Image chosen by user
Źegnaj.SBAJ


9yrs

Image chosen by user
Byłam dziś u Ciebie.Boże,​jak pusto i smutno. Longina


9yrs

Image chosen by user
To już pól roku bez Ciebie. A mnie wydaje się: "...od czasu do czasu jakbym słyszała nadal, jak przechodzisz przez mój próg, miły ..." Longina


9yrs

Image chosen by user
Żegnaj. Ż.


9yrs

Image chosen by user
Zawsze będziesz w moim sercu. Asia


9yrs

Image chosen by user
Do spotkania.A.​Z.Obremscy


9yrs

Image chosen by user
Jak Ci tam? Longina


9yrs

Image chosen by user
Nie będzie już SPOTKAŃ w sieci: Facebook, e-mail, SMS, MMS, czy osobistych - w "Panoramie", operze "Nova". Trzeba nauczyć się spotykać INACZEJ: pomogą nam w tym Aniołowie Stróżowie _ ^m^


10yrs

Image chosen by user
Krystyna i Andrzej Rozyczka


10yrs

Image chosen by user
Dziękuję i żegnam. L.


10yrs

Image chosen by user
JM


10yrs

Image chosen by user
JM


10yrs

End of content

No more pages to load