Czesław Michalak

This was published in the following publications on 08.04.2016:
Express Bydgoski

„Jak trudno żegnać kogoś, kto jeszcze mógł być z Nami”

Z sercem pełnym bólu i smutku zawiadamiamy, że dnia 29.03.2016 r. po długiej i ciężkiej chorobie

odszedł od Nas Mój Kochany Mąż, Nasz Tata, Dziadek, Syn, Brat, Teść i Wujek

Ś+p

Czesław Michalak

lat 60

Pogrzeb odbędzie się dnia 9.04.2016 r. (sobota) o godzinie 10.00 na cmentarzu komunalnym przy ul. Wiślanej w Bydgoszczy.

Pogrążona w smutku Rodzina

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user
Nie umiera ten, kto żyje w naszych sercach i pamięci „Śmierć nie jest kresem naszego istnienia. Żyjemy w naszych dzieciach I następnych pokoleniach. Albowiem to dalej my, a nasze ciała To tylko zwiędłe liście na drzewie życia”. Albert Einstein

A.


2yrs

Image chosen by user
„Pokój Ci wieczny Tato w cichej krainie, gdzie ból nie sięga i łza nie płynie” [*]

A.


3yrs

Image chosen by user
Tato - Wspomnienie jest formą spotkania [*] 7 lat ;(

M


3yrs

Image chosen by user
To nie czas zagoi rany, nie łzy wypłakane, tylko spotkanie, tylko czas, w którym się spotkamy Tato

M


3yrs

Image chosen by user
[*] Na zawsze w pamięci (67)

M.


3yrs

Image chosen by user
[*] [*] [*] :( Na zawsze w moim sercu :(

M.


4yrs

Image chosen by user
Tato, Jesteś czymś więcej niż myślą. Jesteś stałą obecnością w każdym momencie mojego życia.

A.


4yrs

Image chosen by user
Śmierć przychodzi tylko raz, ale czuje się ją w ciągu całego życia [*] 6 lat [*] ;(

M.


4yrs

Image chosen by user
[*] Jest coś, co mrokom się opiera, Jest PAMIĘĆ. A ona NIE UMIERA <3 <3 <3

M.


4yrs

Image chosen by user
Na szczycie góry razem spotkamy się [*]

M.


5yrs

Image chosen by user
5 lat [*] To nie czas zagoi rany, nie łzy wypłakane, tylko spotkanie, tylko czas, w którym się spotkamy Tato [*]

M


5yrs

„Umarłych wieczność trwa, dokąd pamięcią im się płaci”. A.

A.


5yrs

Image chosen by user
Światłość wiekuista niechaj Ci swieci na wieki Tato[*]

A.


6yrs

„Pokój Ci wieczny Tato w cichej krainie, gdzie ból nie sięga i łza nie płynie” [*]

A.


6yrs

Image chosen by user
„Pokój Ci wieczny Tato w cichej krainie, gdzie ból nie sięga i łza nie płynie” [*]

gość


7yrs

Image chosen by user
<p>Nie ma Ciebie tutaj.,, lecz przecież Jesteś ... I pozostaniesz w jasnym świecie, Jest coś, co mrokom się opiera, Jest PAMIĘĆ. A ona NIE UMIERA..." Tato :( </p>


8yrs

Image chosen by user
<p>Zapomnieć nie umiem , bo zapomnieć nie chce ... 2 lata [*] :(</p>

Gość


8yrs

Image chosen by user
Boże proszę Cię o niebo dla Taty, bo w niebieskim było mu do twarzy ;( [*]


8yrs

Image chosen by user
15 miesięcy ;(


8yrs

Image chosen by user
Tato, dziękuję za wszystko.


9yrs

Image chosen by user
[*] [*] [*] :( Na zawsze w moim sercu :(


9yrs

Image chosen by user
„Pokój Ci wieczny Tato w cichej krainie, gdzie ból nie sięga i łza nie płynie” [*] :(


9yrs

Image chosen by user
To już Rok jak Ciebie nie ma z nami Tato ;( Odszedłeś, lecz wierzę głęboko, że jeszcze się spotkamy [*] [*] [*] Kocham Cię i Bardzo Tęsknie ;(


9yrs

Image chosen by user
[*] [*] [*] :(


9yrs

End of content

No more pages to load