WOJCIECH NADACHEWICZ

This was published in the following publications on 07.08.2015:
Gazeta Lubuska

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że 5 sierpnia 2015r. zmarł w wieku 15 lat po ciężkiej chorobie, mój ukochany syn śp. Wojciech Nadachewicz Pogrzeb odbędzie się w sobotę 8 sierpnia 2015r. o godz. 10:00 na nowym cmentarzu w Zielonej Górze.Czuwanie modlitewne o godz. 9:30. Pogrążony w żałobie ojciec z rodziną. Msza św. w intencji Zmarłego zostanie odprawiona w dniu pogrzebu o godz. 8:30 w kościele pw. Św. Józefa Oblubieńca w Zielonej Górze.

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user
W.W.


9yrs

Image chosen by user
W.W.


10yrs

Image chosen by user
W.W.


10yrs

Image chosen by user
W naszych sercach W.W.


10yrs

Image chosen by user
NA ZAWSZE POZOSTANIESZ W MOIM SERCU I PAMIĘCI WOJTUSIU - ANIA


10yrs

Image chosen by user
ANIA


10yrs

Image chosen by user
CHCIAŁEM,​ŻEBYŚ ŻYŁ,ALE BÓG MIAŁ INNE ZAMIARY WOBEC CIEBIE.ŚPIJ W SPOKOJU.J.B-​CICHY OFIARODAWCA.


10yrs

Image chosen by user
JACEK BUKREJEWSKI AUGUSTóW


10yrs

Image chosen by user
ku pamięci - W.W.


10yrs

Image chosen by user
Ku pamięci - W.W.


10yrs

Image chosen by user
Spoczywaj w spokoju


10yrs

Image chosen by user
Wojtku teraz tam u góry czuwaj nad swoim tatą. M.W.


10yrs

Image chosen by user
pamiętamy - W.W.


10yrs

Image chosen by user
Bedziemy o tobie pamietac. Sandrusia i Asia z Wiednia


10yrs

Image chosen by user
Spoczywaj w spokoju


10yrs

Image chosen by user
Spoczywaj w pokoju:(


10yrs

Image chosen by user
Zbyt młody na wieczny sen. Spoczywaj w pokoju.


10yrs

Image chosen by user
<p>Twój nowy świat tak bardzo daleki.... Niech Cię Pan Bóg swoją miłością otoczy na wieki....</p> <p>Kocham Cię tato!<br />Tak chciałabym krzyknąć<br />to już nie to samo<br />Ty musisz do tego przywyknąć.<br />Ja odejdę sam<br />do tej pięknej krainy<br />tylko nie bądź smutny tato,<br />kiedyś jeszcze się zobaczymy...<br />Proszę nie płacz,<br />bo łzy Twoje mnie smucą...<br />aniołki mi grają<br />i wesołą melodię nucą.<br />Proszę obiecaj, gdy zasnę<br />i nie otworzą się moje oczęta,<br />że zapalisz mi świeczuszkę<br />w każde najważniejsze święta<br />i nie miej żalu do Boga,<br />że Twój mały synuś odchodzi<br />tam nie będzie bolało<br />nic mi już nie zaszkodzi...<br />Więc tatuś złap mnie za rączkę<br />i powiedz odejdź w spokoju,<br />bo ja już zasypiam<br />ruszam w stronę nieziemsko pięknego światła... (*) Wojtek</p>


10yrs

Image chosen by user
Czas jest najlepszym lekarstwem na smutek, a wspomnień nikt nam nie odbierze, zawsze będą z nami. Justyna, Tomasz, Natalia, Wiktor


10yrs

Image chosen by user
Ku pamięci - W.W.


10yrs

Image chosen by user
Wieczny odpoczynek racz Mu dać Panie ...


10yrs

Image chosen by user
<p>POKÓJ CI WIECZNY W CICHEJ KRAINIE, GDZIE BÓL NIE SIĘGA...</p> <p><em>Zgasło światło</em><br /><em> nastała ciemność lecz nie nocy</em><br /><em> słowa zastygły w ciszy</em><br /><em> wypaliła się świeca</em><br /><em> zegar zatrzymał swój bieg</em><br /><em> czas dobiegł kresu przeznaczenia</em><br /><em> pozostała już tylko</em><br /><em> ostatnia droga</em><br /><em> pożegnanie tak młodego człowieka</em><br /><em> ból i łzy</em><br /><em> orszak żałobny w smutku</em><br /><em> podąża na miejsce spoczynku</em><br /><em> byłeś pośród nas</em><br /><em> od dzisiaj pozostaniesz</em><br /><em> w naszych sercach</em><br /><em> pamięci i wspomnieniach</em><br /><em> wiatr kołysze koronami drzew</em><br /><em> wokoło cisza zapomnienia</em><br /><em> smutne twarze</em><br /><em> odgłos spadającej ziemi</em><br /><em> aż dzwoni w uszach</em><br /><em> i cisza płynąca z trąbki</em><br /><em> Ty pozostajesz tutaj</em><br /><em> twój tatuś wraca do szarej codzienności</em><br /><em> nie pora dla niego jeszcze</em><br /><em> zatrzyma obraz</em><br /><em> i pamięć po Tobie Wojtku</em></p> <p><em>Spoczywaj w pokoju...</em></p>


10yrs

Image chosen by user
Spoczywaj w pokoju, będzie Ciebie tutaj bardzo brakować.Idź w stronę światła [*]


10yrs

Image chosen by user
Agnieszka


10yrs

End of content

No more pages to load