Grzegorz Golda

This was published in the following publications on 26.11.2015:
Echo Dnia

Z ogromnym żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci naszego Kolegi Grzegorza Goldy. Żonie i Bliskim składamy wyrazy głębokiego współczucia Dyrektor i Pracownicy Wojewódzkiego Ośrodka Medycyny Pracy w Kielcach.

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user
„Jest taki ból, o którym lepiej nie mówić, bowiem najlepiej wyraża go milczeniem..​." Odpoczywaj! Pustka wypełnia się pamięcią wciąż...​wciąż...​nieprzemijaj​ącą.​..


8yrs

Image chosen by user
....Wieczny odpoczynek..​..


9yrs

Image chosen by user
Niech płonie ten znicz...znak pamięci o Tobie... My


9yrs

Image chosen by user
To już rok... To cały rok... Pamiętamy, jesteśmy... Odpoczywaj w pokoju, Grzesiu!


9yrs

Image chosen by user
Radości nieba... Odpoczywaj - śpij... Czas nie ujmuje pamięci...


9yrs

Image chosen by user
...z czasem brakuje bardziej ....boli mocniej ....i ta cisza, która rozrywa... do krwi.... Odpoczywaj!


9yrs

Image chosen by user
nie ma...nie....​ból trwa...brak jest...​pustka narasta, pęcznieje... Grzesiu! Radości nieba dla Ciebie... Amen!


10yrs

Image chosen by user
i tylko cisza...​trwa... wielka... ogromna... bolesna... krwawiąca wciąż... tylko cisza... [*]


10yrs

Image chosen by user
"Czasem bywa tak, że coś ważnego się urywa Zostaje ślad, nie można tego nie przeżywać. Można ukrywać fakt, ale w snach to przypływa. I jeśli Bóg miał swój plan, to Ty mu wybacz". "Nasz" kawałek Grzesiu... [*]


10yrs

Image chosen by user
...Tak pusto... ...Tak smutno... Śpij Aniele w wieczności..​. W ciszy Nieba.


10yrs

Image chosen by user
Ludzie anioły... choć fizyczne zniknęli w pełni nas nie opuścili otulają światłem dotyku wiecznej chwili [...]


10yrs

Image chosen by user
ostatnie pożegnanie


10yrs

Image chosen by user
GRZESIU, DZIĘKUJE! Śpij spokojnie! Wieczny odpoczynek!


10yrs

Image chosen by user
„Umarłych wieczność dotąd trwa, dokąd pamięcią się im płaci" Odpoczywaj w pokoju!


10yrs

Image chosen by user
„Umarłych wieczność dotąd trwa, dotąd pamięcią się im płaci"


10yrs

Image chosen by user
Jesteś w sercu! Jesteś! Odpoczywaj w pokoju!


10yrs

Image chosen by user
Dziękuję za wspaniałą opiekę, Spoczywaj w spokoju, Pacjentka


10yrs

Image chosen by user
Twoja radość, Twój uśmiech, serdeczność, pomoc, otwartość znikła... Bądź TAM jasną gwiazdą... Odpoczywaj w pokoju! Wieczny odpoczynek..​. ....


10yrs

Image chosen by user
Tak po prostu odszedłeś...​Grzesiu! Jesteś w naszych sercach. Będziesz zawsze! My! Ci, którzy Cię znali!


10yrs

Image chosen by user
M


10yrs

Image chosen by user
Wspaniały człowiek. Brak mi słów. Niech spoczywa w pokoju. Pacjentka


10yrs

Image chosen by user
"Jest taki ból, o którym lepiej nie mówić, bowiem najlepiej wyraża go milczenie" Żegnaj, Grzegorzu - Wspaniały Człowieku!


10yrs

Image chosen by user
Grzesiu! Odpoczywaj w pokoju! Dziękuje za Wszystko! Będzie mi Ciebie bardzo brakowało. Twoja Pacjentka.


10yrs

Image chosen by user
MT i MM


10yrs

End of content

No more pages to load