Emilia Staniszewska

This was published in the following publications on 06.08.2015:
Express Bydgoski

„ Ci których kochamy nie umierają nigdy

bo miłość to nieśmiertelność”

Z sercem pełnym bólu zawiadamiam, że dnia 04.08.2015 r. odeszła ode mnie moja ukochana Mama

Śp. Emilia Staniszewska

lat 41

z domu Marecik

Msza św. żałobna odprawiona zostanie dnia 07.08.2015 r. o godz. 8.00 w kościele M.B. Ostrobramskiej przy ul. Kijowskiej.

Pogrzeb odbędzie się tego samego dnia o godz. 10.00 na cmentarzu komunalnym przy ul. Wiślanej.

Syn Emil

Beach

"Ci których kochamy nie umierają nigdy bo miłość to nieśmiertelność"

Z sercem pełnym bólu zawiadamiam, że dnia 04.08.2015 r. odeszła ode mnie moja ukochana Mama

śp.Emilia Staniszewska

z domu Marecik

lat 41

Msza św. żałobna odprawiona zostanie dnia 07.08.2015 r. o godz. 8.00 w kościele M.B. Ostrobramskiej przy ul. Kijowskiej. Pogrzeb odbędzie się tego samego dnia o godz. 10.00 na cmentarzu komunalnym przy ul. Wiślanej.

Syn Emil

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user
Spoczywaj w spokoju Emilka wyrazy współczucia dla całej rodziny Andrzej Ploszaj


10yrs

Image chosen by user
Spoczywają w spokoju Emilka wyrazy współczucia dla całej rodziny


10yrs

Image chosen by user
Partnerzy z. Warszawy sygnowane przez. Marie Gorska


10yrs

Image chosen by user
Partnerzy z. Warszawy


10yrs

Image chosen by user
monika


10yrs

Image chosen by user
...dziękuje Tobie Emilio za wszystko...​odpoczywaj w spokoju... -daniel osmański-


10yrs

Image chosen by user
Krysia z Wiesiem


10yrs

Image chosen by user
Emilko droga. Byłaś, jesteś i będziesz w naszych sercach...


10yrs

Image chosen by user
Gość


10yrs

Image chosen by user
Mirosława Brzykcy


10yrs

Image chosen by user
Zapamiętam na zawsze miłą i otwartą współpracę z Panią Emilią. Byłaś wspaniałym człowiekiem i taka pozostaniesz w naszych sercach. Damian


10yrs

Image chosen by user
Wyrazy współczucia


10yrs

Image chosen by user
Wieki żal , wspaniała kobieta ,zawsze pomocna. Niech spoczywa w pokoju wiecznym . Przemysław G.


10yrs

Image chosen by user
Joanna i Paweł Plata z dziećmi z Brzozy


10yrs

Image chosen by user
Spieszmy się kochać ludzi , tak szybko odchodzą . Spij w spokoju. Przemysław G.


10yrs

Image chosen by user
ŻEGNAJ EMILKO TAK SZYBKO ODESZŁAŚ


10yrs

Image chosen by user
Jak trudno zegnac na zawsze kogos,kto jeszcze mogl byc z nami.​Elzbieta G.


10yrs

Image chosen by user
Wspaniała i dzielna kobieta.​Zostanie w sercu na zawsze. Żal, wielki żal !!


10yrs

End of content

No more pages to load