Ewa Nowakowska

This was published in the following publications on 14.07.2015:
Nowosci

"Ci, których kochamy nie umierają nigdy, bo miłość to nieśmiertelność" E.Dickinson

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 11.07.2015 r. Zasnęła w Bogu Opatrzona Sakramentami Św. nasza kochana Mamusia, Babcia, Prababcia, Córka, Siostra, Teściowa, Bratowa, Szwagierka i Ciocia

śp.Ewa Nowakowska

domu Guzińska

lat 77

Uroczystości rozpoczną się 15.07.2015 r. o godz. 13.15 w kaplicy kościoła p.w. Św. Antoniego. O godz. 14.00 w Sanktuarium Miłosierdzia Bożego i Św. Faustyny, Msza Św. żałobna. Pogrzeb na Cmentarzu przy ul. Gałczyńskiego.

Pogrążona w smutku Rodzina

Bus przy kaplicy o godz. 13.50

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user
Kochana Ewo, będę o Tobie zawsze pamiętać Basia


10yrs

Image chosen by user
Śpieszmy się kochać ludzi tak szybko odchodzą (...) chociaż większym ryzykiem rodzić się niż umrzeć kochamy wciąż za mało i stale za późno..


10yrs

Image chosen by user
Byłaś drogowskazem​, fundamentem poczucia bezpieczeńst​wa w otaczającym świecie. Wciąż modlę się za Ciebie.


10yrs

Image chosen by user
Twoje życie było wypełnione miłością do bliskich i dobrocią. Bez Ciebie świat jest smutny i przepełniony pustką.


10yrs

Image chosen by user
Żyłaś 77 lat, może wydawać się to długim czasem, lecz dla nas tak krótkim


10yrs

Image chosen by user
Do zobaczenia w niebie.


10yrs

Image chosen by user
Wciąż nie mogę uwierzyć,że już Cię z nami nie ma. Chyba serce pęknie mi z żalu i tęsknoty, gdy myślę,że już nigdy Cię nie zobaczę.


10yrs

Image chosen by user
Kochałaś wszystkich niewyobrażal​ną miłością i poświęcałaś się dla nich przez całe życie. Wierzę,że odbierasz teraz nagrodę w niebie. Tęsknię


10yrs

Image chosen by user
Odeszłaś tak nagle. Wydawało mi się,że zawsze będziesz na mnie czekać w swoim mieszkaniu,​że zawsze jeszcze zdążę Cię odwiedzić. Wybacz.


10yrs

Image chosen by user
Wybacz,że nie zdążyłam podziękować Ci za wszystko czego mnie nauczyłaś i miłość, którą mnie otoczyłaś. Tak bardzo Cię kochałam.


10yrs

End of content

No more pages to load