Wiktoria Małolepszy
This was published in the following publications on 19.01.2016:
Nowosci
This was published in the following publications on 19.01.2016:
Nowosci
W dniu 15 stycznia 2016 roku odeszła
ŚP
Pani
Wiktoria Małolepszy
Wieloletni Pracownik Akademii Medycznej,
a następnie Uniwersytetu Jagiellońskiego – Collegium Medicum.
Nasza Koleżanka, dobry Człowiek, o niezwykłej kulturze osobistej,
zawsze życzliwa, uśmiechnięta i pomocna, dyskretnie wprowadzająca
w arkana sztuki urzędniczej kolejne pokolenia.
Po przejściu na emeryturę kontynuowałyśmy naszą znajomość
poprzez spotkania, później telefonicznie.
Będzie nam tego brakowało, Droga Pani Wiktorio.
Bliskim
szczere słowa otuchy.
Koleżanki z Uniwersytetu Jagiellońskiego i Collegium Medicum
End of content
No more pages to load