Radosław Maliński

This was published in the following publications on 05.06.2015:
Głos Wielkopolski

Radku, nie sposób pogodzić się z Twoim odejściem...

Z sercem pełnym bólu zawiadamiamy,
że dnia 30 maja 2015 r. odszedł niespodziewanie
nasz najukochańszy jedyny Syn, Narzeczony,
Wnuk, Siostrzeniec i Kuzyn

چP
RADOSŁAW MALIŃSKI

student III roku Wydziału Matematyki i Informatyki
UAM w Poznaniu

Pogrzeb odbędzie się 8 czerwca 2015 r. o godz. 10.10
na cmentarzu Junikowo.
Msza św. pogrzebowa odprawiona zostanie
tego samego dnia o godz. 14.30
w kościele pw. Ducha Świętego
przy ul. Jaromira 1 w Poznaniu.

W nieutulonym smutku pogrążeni
Mama i Narzeczona
z Rodzinami

Prosimy o nieskładanie kondolencji.

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user
25 miesięcy temu Odszedłeś poza horyzont zachodzącego słońca...​Tragiczna liczba "25"...Tyle miałeś lat i numer sali na uczelni, której drzwi po raz ostatni przekroczyś za życia..​Ciężar dusi serce, krew zastyga z rozpaczy...​Radku wróć!!!


8yrs

Image chosen by user
...Kiedy wreszcie skończy się ten koszmarny sen...Chcę otworzyć oczy i poczuć smak zbliżającego sie lata i świadomości, że Jesteś, że wciąż żyjesz.... Boże to nie może być prawdą...!!!​!!


9yrs

Image chosen by user
Radku, spoczywaj w pokoju


9yrs

Image chosen by user
minął rok od Twojego odejścia, a ja wciąż mam przed oczami TAMTEN DZIEŃ....​Bardzo mi CIEBIE brakuje.


10yrs

Image chosen by user
...Radusiu,​to już 40 dzień pustki ciemnej i mrocznej i lodowatej jak głębiny wszechświata​.​..


10yrs

Image chosen by user
...z każdym porankiem trudno udźwignąć powieki...​Ciężar cierpienia kaleczy duszę...jak żyć bez Ciebie Synku...


11yrs

Image chosen by user
odeszłeś za wcześnie ……. słońce Ci zaszło choć dzień był jeszcze ………...


11yrs

Image chosen by user
Gość


11yrs

Image chosen by user
spoczywaj w pokoju....


11yrs

Image chosen by user
Bardzo współczuję rodzicom-​Marii I Romanowi.​Radek niech spoczywa w pokoju.


11yrs

Image chosen by user
Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie.


11yrs

Image chosen by user
non omnis moriar


11yrs

Image chosen by user
Teraz nasz Synek spogląda z nieba - Jest mi tu dobrze kochani: Moja mamo, moja Agnieszko, tato, najbliżsi I wiem, że kiedyś spotkamy się


11yrs

Image chosen by user
GOść


11yrs

End of content

No more pages to load