Paweł Dzieciński

This was published in the following publications on 27.08.2015:
Dziennik Łódzki

Z głębokim smutkiem zawiadamiamy
, iż w dniu 24 sierpnia 2015 roku zmarł
w wieku 62 lat Nasz kochany Syn, Ojciec i Dziadek
ś+p
Paweł Dzieciński
doktor historii
Uroczystość pogrzebowa odbędzie się w dniu 28 sierpnia 2015 r.
(piątek) o godz. 14.30 na cmentarzu katolickim pw. św. Franciszka
przy ul. Rzgowskiej 156/158 w Łodzi.
O czym zawiadamia pogrążona w żałobie
Rodzina

Beach

Wyrazy głębokiego współczucia
Rodzinie i Bliskim
z powodu śmierci
dr. Pawła Dziecińskiego
nauczyciela akademickiego naszej Uczelni
składają
Rektor, Senat i społeczność akademicka
Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Skierniewicach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

<p>Składam szczere i gorące współczucie rodzinie Pana doktora Pawła Dziecińskiego. Tworząc pracę magisterską nieraz korzystałem z dwóch jego dzieł na temat losów mieszkańców Łodzi pod hitlerowskim jarzmem. Książka pt. "Łódź w cieniu swastyki" bardzo mi się spodobała - układ treściowo - zdaniowy rewelacyjny! Dzięki niej bardzo pogłębiłem i wzbogaciłem swoją wiedzę dotyczącą losów polskiej ludności pod niemieckim jarzmem na ziemiach wcielonych do Rzeszy ze szczególnym uwzględnieniem Łodzi. Obecnie pracuję jako nauczyciel i polecam ją swoim uczniom. A przecież obecna młodzież prawie w ogóle nie zdaje sobie sprawy, jakie to były ciężkie i drastyczne czasy dla ludności polskiej spowodowane rządami nazistowskimi. To były - jak Pan doktor napisał - '' wydarzenia, o których zapomnieć nie wolno"!</p>

Maciej Kęsy - absolwent studiów historycznych Uniwersytetu Łódzkiego


7yrs

Image chosen by user
Odpoczywaj w pokoju.


9yrs

Image chosen by user
Paweł odpoczywaj w spokoju.​Porządny był z Ciebie gość i chętnie będę wspominał nasze rozmowy - Dariusz Krygier


10yrs

Image chosen by user
Pawle pamiętamy Ewa i Andrzej,


10yrs

Image chosen by user
Pozostaniesz w mojej pamięci. B.


10yrs

Image chosen by user
Człowiek, który pozostanie w pamięci


10yrs

Image chosen by user
Wspaniały człowiek. Na zawsze w pamięci. Absolwenci Bw Pwsz


10yrs

Image chosen by user
Niesamowity człowiek z ogromną wiedzą. Spoczywaj w pokoju.


10yrs

Image chosen by user
Niesamowity człowiek z ogromną wiedzą - na zawsze pozostanie we wspomnieniac​h. Niech spoczywa w pokoju.


10yrs

Image chosen by user
Żegnaj Przyjacielu. ZBigniew Żyndul


10yrs

Image chosen by user
Żal i nie dowierzanie.​.. Wszyscy jesteśmy w szoku...


10yrs

End of content

No more pages to load