Zbigniew Zatorski

This was published in the following publications on 15.06.2010:
Echo Dnia

Z wielkim smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci Zbigniewa Zatorskiego, nauczyciela i wychowawcy młodzieży, byłego radnego Rady Miejskiej, członka Zarządu Miasta w latach 1998-2002. Składamy wyrazy głębokiego współczucia Rodzinie i Bliskim. Prezydent Radomia Andrzej Kosztownika, Przewodniczący Rady Miejskiej Dariusz Wójcik oraz Radni Rady Miejskiej w Radomiu.

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user

Michal Morelowski


16yrs

Image chosen by user

Emilia Zatorska


16yrs

Image chosen by user
<p>Emilia Zatorska</p> <p>Piszę w imieniu swoim i całej najbliższej rodziny...<br />Jest to dla nas niewyobrażalnie trudny czas i wielka tragedia...<br />Tak nagle i zbyt wcześnie straciliśmy nie tylko ojca, męża, brata i dziadka,<br />ale najwspanialszego przyjaciela jakiego można w życiu mieć. Był człowiekiem<br />niezwykle oddanym i pomocnym-tak jak to zresztą wszyscy piszecie-zarówno dla<br />rodziny jak i nieznajomych-po prostu wielki humanista! Do jego rodziny należą<br />również wspaniali przyjaciele-wielce honorowi i lojalni ludzie, o których mówił niezwykle ciepło i często...<br />Oddany był również uczniom i wychowankom-ich sukcesy przeżywał jak własne i<br />angażował się w ich sprawy całym sercem.<br />Można byłoby pisać wiele a zarazem brak słów...<br />Podsumowując- zaszczytem było i nadal jest być córką tak wyjątkowego człowieka i uczyć się<br />od Niego pięknych wartości.Od zawsze Był i już na zawsze pozostanie dla mnie<br />autorytetem-jedynym jaki w życiu mam.<br />Wszystkim serdecznie dziękujemy za przepiękne, wzruszające i bardzo szczere<br />wpisy-wiemy że Tata byłby bardzo szczęśliwy wiedząc jak ciepło wspominają go<br />bliżsi i dalsi znajomi-zawsze powtarzał że najcenniejsze jest dobre słowo.<br />Pozostaje nam tylko zaprosić Wszystkich na Mszę i Pogrzeb, aby pożegnać go<br />tak, jak na to zasłużył...[']</p>


16yrs

Image chosen by user

Maciek i Mila


16yrs

Image chosen by user

demon


16yrs

Image chosen by user

koleżanka z pracy


16yrs

Image chosen by user

ITeE-PIB


16yrs

Image chosen by user

Anna Roleder


16yrs

Image chosen by user

Maria i Jozef Rychlewski


16yrs

Image chosen by user

Magdalena


16yrs

Image chosen by user

magdalena


16yrs

Image chosen by user

uczeń z 'Energetyka'


16yrs

Image chosen by user

sznajder ryszard


16yrs

Image chosen by user

Znajomy z Ustronia


16yrs

Image chosen by user

Tomasz Korczak


16yrs

Image chosen by user

Edyta


16yrs

Image chosen by user

Maciek


16yrs

Image chosen by user

Anna Korcz - Pietruszka


16yrs

Image chosen by user

Andrzej WITOŃ


16yrs

Image chosen by user

Agata Janczak


16yrs

Image chosen by user

Uczennica


16yrs

Image chosen by user

Radomskie Centrum Siatkarskie


16yrs

Image chosen by user

Małgorzata


16yrs

Image chosen by user

Marek Zatorski


16yrs

End of content

No more pages to load