Elżbieta Bogusz

This was published in the following publications on 18.01.2016:
Nowiny

Głęboko zasmuceni żegnamy Ś+P Elżbietę Bogusz Byłą Sekretarz Zarządu Rzeszowskiego Stowarzyszenia ochrony Zwierząt Wspaniałego Człowieka i Przyjaciela Rodzinie i Najbliższym Składamy wyrazy najgłębszego współczucia Zarząd RSOZ i pracownicy Schroniska ”Kundelek”

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

<p>Elżbieto, wiem że trwasz przy Wszechmocnym, pośród gwiazd i patrzysz na nas z góry. Posłuchaj ciszy...</p><p>https://www.youtube.​​com/watch?v=XGztkV5​-​OLM </p>

Zachodni wiatr


7yrs

<p>Nie umiera ten, kto trwa w pamięci bliskich i przyjaciół....</p>

Gość


8yrs

Image chosen by user
18 miesięcy już tęsknimy za Tobą...:( Viola


8yrs

Image chosen by user
Minęło pół roku, jak Ciebie nie ma z nami....... Bogusia


9yrs

Image chosen by user
Eluś, ranki jeszcze chłodne, ale dnie coraz dłuższe, ptaki od rana śpiewają, za tydzień Swięta Wielkanocne. Oczekuj naszej wizyty... Violetta


10yrs

Image chosen by user
Tomasz Oliwa


10yrs

Image chosen by user
Wieczny odpoczynek racz Jej dać Panie... Katarzyna


10yrs

Image chosen by user
Jak trudno żegnać na zawsze kogoś, kto jeszcze powinien być z nami. Rodzinie i bliskim śp Elżbiety przekazuję wyrazy współczucia. Marzena


10yrs

Image chosen by user
Życie to czas, w którym szukamy Boga. Śmierć to czas, w którym Go znajdujemy..​. Elu, Przyjaciółko​, spoczywaj w pokoju, Bogusia


10yrs

Image chosen by user
Nigdy nie umrze ten, kto w Boga wierzy... Marta z Łańcuta


10yrs

Image chosen by user
Eluś, nawet nie wiesz jak tu bez Ciebie gorzej.​Chociaż mówię to do Ciebie cały czas tu zostawię ślad, od tak, tam gdzie jesteś, już się nie zatrzymój, po swoje szczęście idź dalej. Twój Tymek


10yrs

Image chosen by user
Katarzyna Śliwa-Łobacz - żegnaj Przyjaciółko Zwierząt i moja.


10yrs

Image chosen by user
"Pełno nas, a jakoby nikogo nie było: Jedną maluczką duszą tak wiele ubyło." . Krzysztof


10yrs

End of content

No more pages to load