Zygmunt Samp

This was published in the following publications on 02.12.2015:
Dziennik Bałtycki

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że w dniu 30 listopada 2015 roku odszedł od nas nasz ukochany Mąż, Tato, Teść i Dziadek

śp.
Zygmunt Samp
lat 76

Msza św. odprawiona zostanie 3 grudnia 2015 r. o godz. 14.00 w kościele pw. Świętych Apostołów Piotra i Pawła w Chmielnie. Mszę św. poprzedzi różaniec w kaplicy przycmentarnej o godz. 13.00. Pogrzeb po mszy św. na cmentarzu parafialnym.

Pogrążona w smutku Rodzina

Prosimy o nieskładanie kondolencji.

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user
<p>Wspomnienia</p> <p>Znaliśmy się od 68 lat. Mieszkaliśmy w Gdyni przy tej samej ulicy i chodziliśmy do tej samej Szkoły Podstawowej Nr 2, którą ukończyliśmy w 1953r. Przez wiele lat byliśmy ministrantami w Kościele Serca Jezusowego. Później odwiedzałem Go w Jego pięknych domach w Chmielnie nad. j. Raduńskim. Był rzetelnym i uzdolnionym inżynierem budownictwa lądowego w Kartuzach, zaprojektował wiele domów na Ziemii Kaszubskiej. Ostatni raz spotkaliśmy się w Chmielnie w sierpniu 2015r., kiedy podarował mi "Herbarz szlachty kaszubskiej". Kaszub z dziada, pradziada, zawsze wierny Kaszubom i kaszubszczyźnie. Na zawsze pozostanie w mojej wdzięcznej pamięci jako Przyjaciel pielęgnujący przyjaźń koleżeńską.</p> <p>Sit Tibi terra levis!</p>


10yrs

Image chosen by user
Cudowny, uprzejmy starszy Pan, który zawsze służył pomocą. Niezwykle mądry i oddany swojej pracy człowiek. Cieszę się i nigdy nie zapomnę, że na mojej drodze spotkałam Pana Zygmunta. ML.


10yrs

End of content

No more pages to load