Halina Hildebrandt

This was published in the following publications on 26.06.2015:
Głos Wielkopolski

Twej miłości nikt nam nie odbierze.
Bogu dziękujemy, że dał nam Ciebie.
Wierzymy, że kiedyś spotkamy się znowu,
w niebie w Twoim nowym domu.
Z sercem przepełnionym bólem zawiadamiamy,że dnia 24.06.2015 r.
po ciężkich cierpieniach znoszonych z anielską cierpliwością odeszła do Pana Boga moja najukochańsza żona, nasza najwspanialsza mama, ukochana babcia, siostra, teściowa, szwagierka, ciocia.
ŚP.
Halina Hildebrandt
z domu Lechniak
Msza św. zostanie odprawiona 26.06.2015 r.o godz. 13.00 w kościele
w Rosnówku. Po mszy św. odbędą się uroczystości pogrzebowe.
W głębokim smutku pogrążeni mąż, córki z mężami, wnuki, wnuczka
Prosimy o nieskładanie kondolencji

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user
Boże dziękujemy za tak wspaniałą Mamę chociaż za szybko nam ją zabrałeś ......:-(


10yrs

Image chosen by user
Nie da się przestać kogoś kochać. Z czasem trzeba nauczyć się bez niego żyć.Miłosc nigdy nie gaśnie gdy kocha się prawdziwie na zawsze w sercu pozostaje ukochana Mama ♡ dzięki wspomnieniom Zawsze Mamuś pozostaniesz w naszych sercach ♡


10yrs

Image chosen by user
Ci których kochamy nie umierają nigdy, bo miłość to nieśmierteln​ość"


10yrs

Image chosen by user
"Bóg widzi śmierć inaczej niż my, my widzimy ją jako ciemny mur, Bóg jako bramę..." W. Flex


10yrs

Image chosen by user
"Nie żyjemy, aby umierać... ale umieramy, aby żyć wiecznie" M. Buchberger To już 10 miesiący bez Ciebie Mamuś :(


10yrs

Image chosen by user
Wieczny odpoczynek racz Jej dać Panie ♡


10yrs

Image chosen by user
W daleką podróż zabrał Cię Bóg, Jedną nadzieję Nam dając, Że kiedyś przekroczą też Niebios próg Ci, którzy tutaj w bólu zostali...” ♡ ♡ ♡ ♡


10yrs

Image chosen by user
Nie da się przestać kogoś kochać. Z czasem trzeba nauczyć się bez niego żyć. ♡ ♡ ♡


10yrs

Image chosen by user
Smutno i tęskno coś uleciało, W sercu cierpienie ciche zostało. ♡ ♡ ♡ ♡ ♡ ♡ ♡ ♡ ♡ ♡ ♡ ♡ ♡


10yrs

Image chosen by user
Wieczny odpoczynek racz Jej dać Panie ♡


10yrs

Image chosen by user
Tam wysoko w niebie teraz jest Twój dom a tu na ziemi pusty po Tobie Mamuś kąt♡♡♡


10yrs

Image chosen by user
A w sercu nadal ból tęsknota. ...♡


10yrs

Image chosen by user
"Odeszła do cichej krainy, do ciszy wśród niebieskich fal, odpocząć po pracowitym życiu, zostawiła smutek i żal"


10yrs

Image chosen by user
Jesteś i zawsze będziesz Mamuś naszym ukochanym słońcem♡


10yrs

Image chosen by user
Pamiętam kocham tęsknię ♡


10yrs

Image chosen by user
Spoczywaj w pokoju Kochana Mamuś ♡


10yrs

Image chosen by user
Nie chcemy się skarżyć, że odeszłaś, chcemy dziękować, że istniałaś''


10yrs

Image chosen by user
Zostały po Tobie okruchy ciepła Spowite w śpiący samotnie czas Ciche wspomnienia lśniące na niebie Jak najpiękniejs​ze diademy z gwiazd”


10yrs

Image chosen by user
Gdyby można było cofnąć czas. ....


10yrs

Image chosen by user
Panie, wysłuchaj łaskawie naszych modlitw za dusze sług i służebnic Twoich, za które się modlimy prosząc, abyś je przyjął do społeczności swoich Świętych.


10yrs

Image chosen by user
Niech te światełka lecą wysoko do nieba niech rozświetlają Tobie drogę ku wieczności♡


10yrs

Image chosen by user
siostrzyczko światełko dla ciebie jesteś w moim sercu


10yrs

Image chosen by user
Mamuś wielkanocne światełko wraz z modlitwą posyłam do Ciebie kocham pamiętam i nigdy nie zapomnę♡


10yrs

Image chosen by user
To już kolejny miesiąc bez Ciebie Mamo ... trudno uwierzyć dziś mija 9 miesięcy jak Cię Pan wezwał do siebie♡


10yrs

End of content

No more pages to load