Halina Hildebrandt

This was published in the following publications on 26.06.2015:
Głos Wielkopolski

Twej miłości nikt nam nie odbierze.
Bogu dziękujemy, że dał nam Ciebie.
Wierzymy, że kiedyś spotkamy się znowu,
w niebie w Twoim nowym domu.
Z sercem przepełnionym bólem zawiadamiamy,że dnia 24.06.2015 r.
po ciężkich cierpieniach znoszonych z anielską cierpliwością odeszła do Pana Boga moja najukochańsza żona, nasza najwspanialsza mama, ukochana babcia, siostra, teściowa, szwagierka, ciocia.
ŚP.
Halina Hildebrandt
z domu Lechniak
Msza św. zostanie odprawiona 26.06.2015 r.o godz. 13.00 w kościele
w Rosnówku. Po mszy św. odbędą się uroczystości pogrzebowe.
W głębokim smutku pogrążeni mąż, córki z mężami, wnuki, wnuczka
Prosimy o nieskładanie kondolencji

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user
7 miesiąc minął jak Pan Cię wezwał do siebie .... 7 miesiąc minął a my coraz bardziej tęsknimy i w myślach Cię Mamuś tulimy♡


10yrs

Image chosen by user
Życie na ziemi to epizod wiecznoscia jest królestwo Boże tam szczęście nie zna granic wierzę Mamuś że tak jest♡


10yrs

Image chosen by user
Pamięć nie umiera ♡


10yrs

Image chosen by user
Mamuś nie idzie o Tobie myśleć w czasie przeszłym dla nas jestes i będziesz teraźniejszo​ścią. ...ZAWSZE ♡


10yrs

Image chosen by user
Tęsknię ogromnie....​wspomnienia bolą oczy nadal zalane łzami tak bardzo Cię Mamuś kocham♡ Spoczywaj w pokoju wiecznym i bądź szczęśliwa. ..


10yrs

Image chosen by user
(*) Zdrowaś Maryjo, łaski pełna, Pan z Tobą, błogosławion​aś Ty między niewiastami i błogosławion​y owoc żywota Twojego, Jezus. Święta Maryjo, Matko Boża, módl się za nami grzesznymi teraz i w godzinę śmierci naszej Amen ♡


10yrs

Image chosen by user
Pamięć nie umiera nigdy♡


10yrs

Image chosen by user
Spoczywaj w pokoju wiecznym ♡


10yrs

Image chosen by user
„Ja jestem zmartwychwst​aniem i życiem. Kto we Mnie wierzy, choćby umarł, żyć będzie” (J 11,25-26


10yrs

Image chosen by user
Panie świeć nad Jej duszą ♡


10yrs

Image chosen by user
Wieczny odpoczynek racz Jej dać Panie ♡


10yrs

Image chosen by user
Tak bym chciała cofnąć czas choć na chwilę przytulić Cię szepnąć do ucha że kocham Mamo Cię podziękować za spędzone chwile...♡


10yrs

Image chosen by user
Wieczny odpoczynek racz Jej dać Panie ♡


10yrs

Image chosen by user
Światełko dla Ciebie Mamuś ♡


10yrs

Image chosen by user
(*) Pamięć nigdy nie umiera ....♡


10yrs

Image chosen by user
Dzisiaj jest swieto Święto Bozegonarodz​enia pierwsze bez Ciebie my ucztujemy na ziemi a Ty Mamuś w niebie .Wzork nasz kierujemy ku górze bo wierzyny że spiewasz kolędy dla nas w anielskim chórze ♡♡♡


10yrs

Image chosen by user
Niebo ziemi, niebu ziemia Wszyscy wszystkim ślą życzenia Mamuś dla Ciebie najserdeczni​ejsze życzenia dużo szczęścia uśmiechu i pamiętaj że w tym szczególnym dniu czuliśmy Twoją obecność milion całusus wysyłamy do Ciebie Kochamy Cię ♡♡♡


10yrs

Image chosen by user
to już 6 miesięcy ból tęsknota i łzy dlaczego siostro ty odeszłaś to jest takie niesprawiedl​iwe


10yrs

Image chosen by user
(*) Pamiętam♡


10yrs

Image chosen by user
Wieczny odpoczynek racz Jej dać Panie ♡


10yrs

Image chosen by user
Światełko dla Ciebie Mamuś ♡


10yrs

Image chosen by user
...[*]...​MAMUŚ KIEDYŚ SPOTKAMY SIĘ ZNOWU...TAK SERCE BOLI I ŻYĆ SIĘ NIE CHCE NIGDY JUŻ NIC NIE BĘDZIE TAK SAMO...


10yrs

Image chosen by user
„Tych, których się kocha, nie traci się nigdy...” ♡ ♡ ♡


10yrs

Image chosen by user
„Ja jestem zmartwychwst​aniem i życiem. Kto we Mnie wierzy, choćby umarł, żyć będzie” (J 11,25-26)


10yrs

End of content

No more pages to load