Benon Olejniczak

This was published in the following publications on 18.06.2015:
Głos Wielkopolski

Z wielkim smutkiem i żalem zawiadamiamy, że dnia 15 czerwca 2015 r.
zmarł nasz najdroższy Mąż, Ojciec i Dziadek
ś+p
Benon Olejniczak
Msza św. pogrzebowa odprawiona zostanie 18 czerwca 2015 r.
o godz. 10.30 w kościele pw. Matki Boskiej Bolesnej w Poznaniu.
Pogrzeb odbędzie się 18 czerwca 2015 r. o godz. 12.00
na cmentarzu Naramowice przy ul. Jasna Rola.
W smutku pogrążeni
Żona, Córka, Wnuk
Prosimy o nieskładanie kondolencji.

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user
Dzisiaj 1367 dzień od operacji....

J


7yrs

Image chosen by user
Mówią, że czas leczy rany, ale to nie oznacza, że znika przyczyna smutku.

K


7yrs

Image chosen by user
"A śmierć tak bardzo ważna bo się nie powtórzy".

K


7yrs

Image chosen by user
"A śmierć tak bardzo ważna bo się nie powtó

K


7yrs

Image chosen by user
<p>Jeszcze się TAM spotkamy...ale kiedy to nastąpi...</p>


7yrs

Image chosen by user
<p>"Tęskno­ta za zmarłą osobą z dnia na dzień wzras­ta. Nie maleje."</p><p>Tak mi Ciebie brak..T</p>


8yrs

Image chosen by user
<p>Trzy lata temu widziałam ostatni raz Twoją ziemską twarz. Odpoczywaj w spokoju...</p>


8yrs

Image chosen by user
<p>godz. 12, 57</p>


8yrs

Image chosen by user
<p>"Jak to UMARŁEŚ? Przecież zawsze BYŁEŚ!!!"...</p>


8yrs

<p>Niech Twoja Dusza Odpoczywa wśród Świętych...</p>


8yrs

<p>"Za lasem , w zimnej mogile, pomnikiem przykryty…</p><p>leżysz w bezdechu z uśmiechem na twarzy,</p><p>Oczy zmrużone, włos posiwiały, trawą otulony w sercach naszych, pamiętamy..."</p>

JA


8yrs

<p>Medycyna konwencjonalna nie jest doskonała...​niebywa​łe 3 lata od postawienia diagnozy???... pamiętam...</p>

JA


8yrs

<p>"Teraz wiem że ty byłeś cudem, próbuję zrozumieć srebrne pstrągi czasu, </p><p> dałeś mi życie, które trzeba oddać, zniszczone, w jak najlepszym stanie"...</p>

K


8yrs

<p>"Jakże smutno jest dziś bez Ciebie, tęsknota rani serca.</p><p>Daleka droga do Ciebie, lecz dla nas nie ma tam miejsca.</p><p>Łza płynie po policzku, ukój me cierpienie…przyjdź, przytul – spełnij me marzenie.</p><p>Czy słyszysz serca mego wołanie ? Przyjdę zrobię Ci z kwiatów posłanie</p><p>I stanę jak zwykle z modlitwą na ustach, zapalę znicz a w sercu wciąż pustka…</p><p>Tyle marzeń miałeś , niespełnionych pragnień. Dzisiaj nie ma Ciebie...."</p>


8yrs

<p>"Gdy smutek boli, a słowa zbyt małe, by rozpacz wypowiedzieć - zostaje tylko milczenie..."</p>


8yrs

<p>Z Tobą Niebo jest piękniejsze, a ziemia...niestety...</p>

K


8yrs

<p>Tak długo...</p>

X


8yrs

<p>Bądź...</p>

PPM


8yrs

Image chosen by user
"Śmierć nie jest pojęciem martwym."


8yrs

Image chosen by user
"Ciesz się w niebiosach zacnym gronem, Tam równo wszystkich chcą doceniać. Choć życie śmiercią zakończone, To nie oznacza zapomnienia.​"


8yrs

Image chosen by user
27 miesięcy temu "Zaspane niebo uchyliło zasłonę i Bóg wysunął swą dłoń"...


8yrs

Image chosen by user
Niech Ci ziemia lekką będzie, "Bo twarda jest jak kamień, bo gorzka jest jak sól. Niechaj snem wiecznym śpią Twoje złożone ręce, Bo wieczność już NIE BOLI, bo wiecznym nie jest ból."


8yrs

Image chosen by user
I znowu 13-ty, godz. 13-ta. Nadzieja była, ale realia??? "Nagle tak cicho zrobiło się w moim świecie bez Ciebie"


8yrs

Image chosen by user
10.09.2017 stało się, Aureola Świętości...


8yrs

End of content

No more pages to load