Benon Olejniczak

This was published in the following publications on 18.06.2015:
Głos Wielkopolski

Z wielkim smutkiem i żalem zawiadamiamy, że dnia 15 czerwca 2015 r.
zmarł nasz najdroższy Mąż, Ojciec i Dziadek
ś+p
Benon Olejniczak
Msza św. pogrzebowa odprawiona zostanie 18 czerwca 2015 r.
o godz. 10.30 w kościele pw. Matki Boskiej Bolesnej w Poznaniu.
Pogrzeb odbędzie się 18 czerwca 2015 r. o godz. 12.00
na cmentarzu Naramowice przy ul. Jasna Rola.
W smutku pogrążeni
Żona, Córka, Wnuk
Prosimy o nieskładanie kondolencji.

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user
T....

Ja


6yrs

Image chosen by user
"Życie spytało śmierci: Dlaczego ludzie kochają mnie, a nienawidzą Ciebie? Śmierć odpowiedziała: Ponieważ Ty jesteś pięknym kłamstwem, a ja bolesną prawdą"...Dzisiaj 1730 dzień od zamknięcia powiek....Dziękuję, że byłeś

Ja


6yrs

Image chosen by user
"Twój nowy świat jest tak bardzo daleki.... niech Cię Pan Bóg swoją miłością otoczy -na wieki."...

Ja


6yrs

Image chosen by user
"Śmierć nie jest kresem naszego istnienia, żyjemy w naszych dzieciach i następnych pokoleniach. Albowiem to dalej my a nasze ciała to tylko zwiędłe liście na drzewie życia" A. Einstein

Ja


6yrs

Image chosen by user
"W jednej chwili stałeś się wspomnieniem Czymś nieuchwytnym, niepowtarzalnym... Stanąłeś Dziadku przed Zbawicielem Zostałeś chwilą w sercu mym... Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie...

D


6yrs

"Wspomnienia ogrzewają człowieka od środka. Ale jednocześnie siekają go gwałtownie na kawałki." HM. Odpoczywaj...​dzięku​ję za odwiedziny

Ja


6yrs

Image chosen by user
"Dla mnie życie pozagrobowe to jest pamięć o tym człowieku, który już odszedł. Pamięć to życie wieczne. A na życie wieczne trzeba zasłużyć dobrym życiem doczesnym..." RA Żyj wiecznie

Ja


6yrs

Image chosen by user
Kolejny kalendaowy rok... odpoczywaj w pokoju

Ja


6yrs

..."pustka… jakby od niechcenia uparcie szarpie czułe struny i zapalone znicze...." odpoczywaj wśród Aniołów

ja


6yrs

Image chosen by user
"Dzień jesienny tak cicho Jak liść zżółkły opada; Złoto ma z października Smutek ma z listopada..." HŁ Bądź szczęśliwy...

Ja


6yrs

Image chosen by user
"Kwitną zniczami ciemne chodniki. Jesienne kwiaty, błędne ogniki palą się znicze..."DW

Ja


6yrs

Image chosen by user
Dziękuję za przybycie... "Tu jest pamięć i tutaj świeczka. Tutaj napis i kwiat pozostanie. Ale zmarły gdzie indziej mieszka na wieczne odpoczywanie..." JK

Ja


6yrs

Image chosen by user
"Ogromnie boli myśl o chwili, w której nie będzie już następnych dni." JG Żyj pięknie

Ja


6yrs

Image chosen by user
"Zgasłeś jak promień słoneczny..." Tobie pokój

J


6yrs

Image chosen by user
dziwny sen....ale....​niebi​eskie....​wypoczywał wśród Aniołów

J


6yrs

Image chosen by user
"Śmierć przydarza się każdemu, nieodwracalnie. Wpisana w życie z pierwszym oddechem, dopada nas bezlitośnie. ... Pozostają żywi, rozpaczliwie bezsilni, i płacz najprawdziwszy."

J


6yrs

Image chosen by user
Czyżby, jeszcze nie...dziękuję

J


6yrs

Image chosen by user
Twoja mądrość mnie zachwyca...

J


6yrs

Image chosen by user
"Wspomnienie jest formą spotkania" ...KG

J


7yrs

Image chosen by user
"Każdy człowiek, nawet najskromniejszy, zostawia ślad po sobie, jego życie zahacza o przeszłość i sięga w przyszłość..."

J


7yrs

Image chosen by user
" Bóg widzi śmierć inaczej niż my. My widzimy ją jako ciemny mur, Bóg – jako bramę." Flex

J


7yrs

do zobaczenia...

J


7yrs

Image chosen by user
czas biegnie nieubłaganie, znowu 15-ty. Odpoczywaj wśród Świętych...

K


7yrs

Image chosen by user
85 w zaciszu świętych. Pamiętamy

JA


7yrs

End of content

No more pages to load