Ignacy Pawlicki
This was published in the following publications on 23.10.2015:
Tygodnik Śremski
This was published in the following publications on 23.10.2015:
Tygodnik Śremski
Wszystkim Ludziom wielkiego serca, którzy w tak bolesnej dla nas chwili dzielili z nami smutek i żal,
tak licznie przybyli, aby uczestniczyć we mszy św. i w pożegnaniu
naszego ukochanego Taty, Dziadka i Pradziadka
śp.
Ignacego Pawlickiego
Rodzinie, Księżom: ks. Andrzejowi Wujkowi, ks. kanonikowi Marianowi Kieroniowi, ks. Andrzejowi Dolskiemu.
Delegacjom: Cechu Rzemiosł Różnych w Śremie, Rolniczemu Kombinatowi Spółdzielczemu AGROKOMPLEKS w Brzóstowni, Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Książu Wlkp.,
Pani Kasi, Rodzicom i Uczniom klasy IVb Szkoły Podstawowej w Książu Wlkp., Emerytom Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Książu Wlkp.
Przyjaciołom, Koleżankom i Kolegom, Sąsiadom, Państwu D.K. Pawłowskim, Pani Łucji, Pani Zosi,
Panu Organiście, Panu Szafarzowi, Pani Ani Smolarek, Ministrantom
za modlitwę, intencje mszalne, przyjęte Komunie św., złożone kwiaty i wieńce
serdeczne „Bóg zapłać”.
Serdecznie dziękujemy Lekarzom: Pani Teresie Czosnowskiej i Pani Joannie Panek, Pielęgniarkom: Pani Walerii Kalembie i Pani Grażynie Aleksander,
Paniom Pielęgniarkom Przychodni „Bellus” w Książu Wlkp., Pani Ani Marciniak, Opiekunom: Pani Beni, Pani Lidce, Pani Marioli, Pracownikom OPS w Książu Wlkp.
za okazaną pomoc, szacunek, troskliwą i profesjonalną opiekę medyczną, życzliwość i ciepłe słowa.
Zakładowi Pogrzebowemu „Kalia” w Książu Wlkp. za profesjonalną obsługę
serdeczne podziękowania
składają
Dzieci, Wnuki, Prawnuki i Prawnuczki
End of content
No more pages to load