Wiesiu
This was published in the following publications on 26.08.2015:
Dziennik Bałtycki
This was published in the following publications on 26.08.2015:
Dziennik Bałtycki
„Ludzie, których kochamy zostają na zawsze, bo zostawili ślady w naszych sercach”
Wiesiu,
nie ma takich słów, które oddałyby żal, jaki czujemy po stracie bliskich i takich, które mogłyby nas w takiej chwili pocieszyć, dlatego łączymy się z Tobą w tym ogromnym smutku. Jest nam niezmiernie przykro z powodu utraty tak drogiej Twemu sercu osoby.
Składamy wyrazy najszczerszego żalu i współczucia Tobie i całej rodzinie.
Dyrekcja,
Koleżanki i Koledzy
z ZSO nr 2
End of content
No more pages to load