Alfreda Ciechanowicz

This was published in the following publications on 16.03.2016:
Gazeta Lubuska

<p>„Zatrzymaj upływający czas we wspomnieniach, a przede wszystkim pamiętaj o pięknych chwilach, by nigdy nie poszły w zapomnienie” Z głębokim żalem zawiadamiamy, że 14 marca 2016r. odeszła od nas w wieku 81 lat nasza Mama, Siostra, Teściowa, Babcia i Prababcia śp. Alfreda Ciechanowicz Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się 17 marca 2016r. o godz. 15:00 mszą św. w kaplicy na cmentarzu w Zawadzie. Czuwanie modlitewne w kaplicy o godz.14:30. Pogrążona w żałobie rodzina.</p>

„Zatrzymaj upływający czas we wspomnieniach, a przede wszystkim pamiętaj o pięknych chwilach, by nigdy nie poszły w zapomnienie” Z głębokim żalem zawiadamiamy, że 14 marca 2016r. odeszła od nas w wieku 81 lat nasza Mama, Siostra, Teściowa, Babcia i Prababcia śp. Alfreda Ciechanowicz Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się 17 marca 2016r. o godz. 15:00 mszą św. w kaplicy na cmentarzu w Zawadzie. Czuwanie modlitewne w kaplicy o godz.14:30. Pogrążona w żałobie rodzina.

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user
zawsze pozostają ślady Twojego życia, myśli, obrazy i chwile

Monika


1yr

Image chosen by user
monika


9yrs

Image chosen by user
Monika


9yrs

Image chosen by user
<p>1 rocznica</p> <p><span>B. Grajdura</span></p> <p>Wchodzę do domu rodzinnego,</p> <p>Otwieram szeroko drzwi</p> <p>A tam przy oknie niema nikogo</p> <p>Przy stole nie siedzisz już Ty.</p> <p>Nie widzę twego uśmiechu,</p> <p>Nie mówisz Dzień Dobry mi,</p> <p>Teraz już niema tam Ciebie.</p> <p>Chociaż z taką nadzieją otwieram te drzwi</p> <p>Myślę że to sen i znów tam zobaczę Cię</p> <p>Lecz po chwili me serce znów smutne jest,</p> <p>Bo w tym domu</p> <p>Nie ma już Ciebie</p> <p>nikt już nie zobaczy w nim Cię.</p>


9yrs

Image chosen by user
tak bardzo brakuje mi Ciebie... Monika


9yrs

Image chosen by user
Monika


10yrs

Image chosen by user
Monika


10yrs

Image chosen by user
Monika


10yrs

Image chosen by user
Monika


10yrs

Image chosen by user
Monika


10yrs

Image chosen by user
<p>smutno mi</p> <p><span>Wielkie mi pustki uczyniłaś tym odejściem swoim ...</span></p>


10yrs

Image chosen by user
Monika


10yrs

Image chosen by user
Halina i Bogusław


10yrs

Image chosen by user
W pamięci zostają żywe obrazy , a w sercu nadzieii płomień . Chwile , które tak bardzo zatrzymać byś chciał , Odpłynęły jak fale gdzieś w dal........ Monika


10yrs

Image chosen by user
Małgosia


10yrs

End of content

No more pages to load