Zbigniew Pasieka
This was published in the following publications on 19.08.2015:
Echo Dnia
This was published in the following publications on 19.08.2015:
Echo Dnia
Koleżance Danusi Pasieka słowa wsparcia i wyrazy głębokiego współczucia z powodu śmierci Męża Zbigniewa Pasieki składają koleżanki i koledzy biegli rewidenci oraz Zarząd, Rada Nadzorcza i pracownicy Spółki Biegli Rewidenci Kielce Spółka z o.o. w Kielcach.
Z głębokim smutkiem zawiadamiamy, że w dniu 17 sierpnia 2015 roku, w wieku 82 lat, odszedł od nas Nasz Kochany Mąż, Tata, Dziadek i Przyjaciel ś.p. Zbigniew Pasieka Urodzony w Krakowie, inżynier górnik, absolwent Akademii Górniczo-Hutniczej, wielki znawca i miłośnik świętokrzyskich kamieni i kieleckich marmurów, którym poświęcił całe życie zawodowe.
Kochał Kraków, książki i podróże. Zawsze ciekawy świata i innych kultur. Życzliwy ludziom, wierny w przyjaźni. Ciężką chorobę znosił cierpliwie, z wielką pogodą i hartem ducha,
wdzięczny za codzienna troskę i każdy gest pamięci. Msza Święta żałobna zostanie odprawiona w Katedrze Kieleckiej, w czwartek 20 sierpnia 2015 roku, o godz.13.00, po czym nastąpi odprowadzenie Zmarłego na Cmentarz Nowy w Kielcach. "Kto we Mnie wierzy, choćby i umarł, żyć będzie" J 11,25 Amen. Żona Danuta, Córka Anna, Syn Zbyszek z Rodzinami.
Z głębokim żalem żegnamy Zbigniewa Pasiekę byłego dyrektora w Kieleckich Kopalniach Surowców Mineralnych. Rodzinie i Bliskim składamy wyrazy współczucia Zarząd i Pracownicy Kopalni Wapienia "Morawica" S.A.
End of content
No more pages to load
10yrs
10yrs