Basia Sierakowska - Więckowska
This was published in the following publications on 04.07.2015:
Głos Wielkopolski
This was published in the following publications on 04.07.2015:
Głos Wielkopolski
Zawiadamiamy, że dnia 2 lipca 2015 roku odeszła od nas nasza ukochana Żona, Mamusia i Babcia
Ś+P
Basia Sierakowska-Więckowska
Na swoich warunkach, w swojej chwili, otoczona rodziną, walcząc dzielnie aż do końca.
Msza święta odprawiona zostanie we wtorek, 7 lipca 2015 roku, o godzinie 11.00 w kościele parafialnym Poznań-Spławie. Pogrzeb odbędzie się po mszy.
Rodzina
End of content
No more pages to load
10yrs