Aleksandra Kopcia
This was published in the following publications on 08.12.2015:
Gazeta Wrocławska
This was published in the following publications on 08.12.2015:
Gazeta Wrocławska
Z wielkim smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci
naszego serdecznego Kolegi i Przyjaciela
śp. dr. inż. Aleksandra Kopcia
Całe życie zawodowe związany był
z resortem przemysłu maszynowego.
Przez wiele lat był ministrem tegoż resortu
w rządzie Piotra Jaroszewicza i Edwarda Babiucha,
a także wicepremierem w rządzie Józefa Pińkowskiego.
Wielki społecznik, w latach 1976-1984
Prezes Zarządu Głównego Naczelnej Organizacji Technicznej,
długoletni Przewodniczący Rady SIMP,
Przewodniczący Zarządu Głównego SIMP,
Prezes Honorowy SIMP oraz Członek Honorowy Stowarzyszenia.
Cześć Jego Pamięci!
Wyrazy głębokiego współczucia
Rodzinie Zmarłego
składają
Zarząd i Członkowie
Sekcji Poligrafów SIMP
Z ogromnym żalem
przyjęliśmy wiadomość o śmierci
inż. Aleksandra Kopcia
Dyrektora Dolmelu
w latach 1967-1970.
Składamy wyrazy głębokiego współczucia
Rodzinie
Zarząd i Pracownicy
DOZAMEL Sp. z o.o. – dawniej Dolmel
End of content
No more pages to load