Marii Grabarczyk-Gałeckiej
This was published in the following publications on 16.09.2015:
Dziennik Łódzki
This was published in the following publications on 16.09.2015:
Dziennik Łódzki
Odeszłaś cicho i bez pożegnania,
jak ta co nie chce swym odejściem smucić,
jak ta co wierzy w chwili rozstania,
że ma niebawem z dobrą wieścią wrócić.
W pierwszą rocznicę śmierci
Ś+P
Marii Grabarczyk-Gałeckiej
będzie odprawiona msza święta dnia 20 września 2015 roku (niedziela) o godz. 16.00 w kościele parafialnym pw. św. Teresy i św. Jana Bosko przy ul. Kopcińskiego 1/3 w Łodzi, o czym powiadamiają
Przyjaciele
End of content
No more pages to load