Podziękowania
This was published in the following publications on 20.01.2015:
Dziennik Polski
This was published in the following publications on 20.01.2015:
Dziennik Polski
Chciałam bardzo serdecznie podziękować
Zarządowi i Pracownikom
Centrum Pogrzebowego, ul. Sieroszewskiego 5 w Krakowie
za życzliwą i profesjonalną usługę
w tych bardzo smutnych i trudnych dla mnie chwilach.
Chciałabym szczególnie podkreślić wyczucie i empatię Zarządu,
który doskonale potrafił znaleźć właściwe słowa i ton w rozmowie ze mną,
a także wszystko jasno przedstawić i wyjaśnić.
Osobne podziękowania pracownikom, którzy byli z nami na cmentarzu,
za ich takt, punktualność i za to, że o wszystkim pamiętali.
Cały czas zachowywali się z taktem i delikatnością.
Taka postawa pozwoliła mi w tak trudnej sytuacji
zachować spokój wewnętrzny.
Z wyrazami szacunku
Barbara Arciszewska
End of content
No more pages to load