Amelia Jarzęcka

This was published in the following publications on 02.07.2015:
Dziennik Bałtycki

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 30 czerwca 2015 roku odeszła nasza kochana Mama i Babcia

śp

. Amelia Jarzęcka

Msza św. żałobna zostanie odprawiona w piątek 3 lipca 2015 roku o godz. 9.30 w kościele pw. św. Franciszka z Asyżu w Gdańsku-Emaus.

Pogrzeb odbędzie się tego samego dnia o 14.30 na cmentarzu Łostowice. Pogrążone w smutku Córki z Rodzinami

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user
I znów Święta Bożego Narodzenia. Kolejne bez Ciebie.​Trudno to ogarnąć.Już nic nie jest takie miłe jak Ty żyłaś.Nie ma dnia żebym nie myślała o Tobie.Dobry Jezu a nasz Panie daj Jej wieczne spoczywanie.


9yrs

Image chosen by user
Już minął rok od Twego odejścia. To nieprawda, że czas leczy rany. Odpoczywaj w pokoju. L., H., A.


9yrs

Image chosen by user
PAMIĘTAMY. TĘSKNIMY.​KOCHAMY. Córki


10yrs

Image chosen by user
Dziś mija pół roku jak odeszłaś. Nic już nie jest takie same. Córki: Lucynka,​Hania i Asia.


10yrs

Image chosen by user
Pierwsze Święta Bożego Narodzenia bez Ciebie MAMO. W naszych myślach ciągle jesteś obecna. Pastorałki nie będziemy śpiewać. Spoczywaj w pokoju.


10yrs

Image chosen by user
5 miesięcy bez Ciebie MAMUŚ.Brak słów.Bardzo ciężko.​PAMIĘTAMY.


10yrs

Image chosen by user
Już listopad. Pierwsze Święto Wszystkich Świętych bez Ciebie.Jak trudno z tym się pogodzić.H.


10yrs

Image chosen by user
Kolejny dzień bez Ciebie.Jak trudno przyjąć to do wiadomości. Serce ciągle nie wierzy.H.


10yrs

Image chosen by user
Dziś kolejny wtorek. Już 10 odkąd odeszłaś.​Dlaczego ciągle tak to boli.​Odpoczywaj w pokoju Kochana.


10yrs

Image chosen by user
Słońce dalej świeci, jak by nic się nie stało. Bardzo trudno jest pogodzić się z Twoim odejściem MAMO.


10yrs

Image chosen by user
Słońce dalej świeci, jak by nic się nie stało. Bardzo trudno jest pogodzić się z Twoim odejściem MAMO.


10yrs

Image chosen by user
Mamuś, wiele osób zauważyło Twoje odejście.​Pamiętają Cię jako wspaniałą ciocię,​ukochaną Chrzestną,​pomocną sąsiadkę,a dla nas najlepszą Mamę.


10yrs

Image chosen by user
Trudno jest się nam pogodzić MAMO z Twoim odejściem.​Bardzo nam Ciebie brakuje.​Córki z rodzinami.


10yrs

Image chosen by user
Dziś TWOJE IMIENINY - po raz pierwszy bez CIEBIE. Bardzo nam CIEBIE brakuje. Córki z rodzinami.


10yrs

Image chosen by user
Na zawsze w naszych sercach - córki z rodzinami.


10yrs

Image chosen by user
wyrazy współczucia


10yrs

End of content

No more pages to load