Zbyszek Kazimierczak
This was published in the following publications on 15.06.2015:
Głos Wielkopolski
This was published in the following publications on 15.06.2015:
Głos Wielkopolski
„Jak trudno żegnać na zawsze kogoś,
kto jeszcze mógł być z nami”
Z głębokim smutkiem i żalem przyjęliśmy
wiadomość o śmierci naszego Przyjaciela
ś+p.
Zbyszka Kazimierczaka
Mirce i Ani z Rodziną
składamy
szczere wyrazy współczucia.
Grażyna, Maksymilian i Łukasz Cieślakowie
Odszedł od nas nasz kolega i przyjaciel, uczestnik wieloletnich wspólnych i wspaniałych spotkań
Ś+P
Zbyszek Kazimierczak
Śmierć Zbyszka przepełniła naszą „12-tkę” ogromnym smutkiem i żalem.
Na zawsze pozostanie w naszych myślach i sercach.
Wyrazy głębokiego współczucia
Mirce i Najbliższym
składają
Ela i Marek, Mariola i Andrzej, Tadziu i Krystyna, Ela i Jacek, Stenia i Andrzej
End of content
No more pages to load
11yrs
11yrs