Stefan Maria Bartik
This was published in the following publications on 29.05.2015:
Dziennik Polski
This was published in the following publications on 29.05.2015:
Dziennik Polski
„W momencie śmierci bliskiego uderza człowieka
świadomość niczym nie dającej się zapełnić pustki”
Ks. Józef Tischner
Podziękowanie
Rok temu, 26 maja 2014 roku, zmarł
STEFAN MARIA BARTIK
mój najdroższy Tata
Wszystkim, którzy w tym wyjątkowo trudnym czasie dzielili ze mną smutek i żal,
okazali serce i wsparcie duchowe, współczucie, troskę i pamięć
oraz wzięli udział w ceremonii pogrzebowej w dniu 1 czerwca 2014 roku
na cmentarzu Salwatorskim, składam najszczersze podziękowanie.
Wyrazy wdzięczności za wspaniałą opiekę lekarską, wiedzę, profesjonalizm i etykę zawodową,
wielką determinację i ogromne poświęcenie w heroicznej walce o ratowanie życia mojego Taty chciałabym złożyć:
prof. dr. hab. med. Markowi Moskale, Ordynatorowi Oddziału Klinicznego
Neurochirurgii i Neurotraumatologii Szpitala Uniwersyteckiego
oraz dr. n. med. Markowi Pyrichowi – Zastępcy Ordynatora,
prof. dr. hab. med. Jerzemu Wordliczkowi – Ordynatorowi II Oddziału Klinicznego
Anestezjologii i Intensywnej Terapii Szpitala Uniwersyteckiego (CUMRiK)
oraz dr. n. med. Wojciechowi Serednickiemu – Zastępcy Ordynatora,
jak również dr Ewie Gronwald, dr Joannie Zorskiej i dr Izabeli Przybył
oraz całemu wyjątkowemu zespołowi lekarskiemu i pielęgniarskiemu tegoż Oddziału.
Specjalne podziękowanie zechce przyjąć dr n. med. Andrzej Kosiniak-Kamysz,
Dyrektor Szpitala Specjalistycznego im. Józefa Dietla – za wszelką pomoc, wsparcie i przyjaźń,
oraz nasi Przyjaciele - zespół Lekarzy i Pielęgniarek Małopolskiego Centrum Reumatologii i Rehabilitacji.
Msza święta w pierwszą rocznicę śmierci za spokój duszy
mojego śp. Ukochanego i Niezapomnianego Taty
odbędzie się w kościele oo. Dominikanów w Krakowie
w niedzielę 31 maja 2015 o godzinie 10.30.
Dominika Bartik-Osikowicz
End of content
No more pages to load
11yrs
11yrs
11yrs