Zdzisław Szabelan

This was published in the following publications on 23.01.2015:
Express Bydgoski

<p>&quot;Żyłeś dla nas, kochałeś nas wszystkich&quot;</p>
<p>Z sercem pełnym bólu i smutku zawiadamiamy, że dnia 21.01.2015 r. po ciężkiej chorobie zasnął w Bogu mój ukochany Mąż, Tatuś, Teść, Dziadek i Zięć</p>
<p>śp.Zdzisław Szabelan</p>
<p>lat 67</p>
<p>Pogrzeb połączony z mszą św. odbędzie się dnia 24.01.2015 r. o godz. 11.30 na cmentarzu parafialnym Św. Józefa przy ul. Toruńskiej w Bydgoszczy.</p>
<p>W smutku pogrążeni Żona i Syn z Rodziną</p>

"Żyłeś dla nas, kochałeś nas wszystkich"

Z sercem pełnym bólu i smutku zawiadamiamy, że dnia 21.01.2015 r. po ciężkiej chorobie zasnął w Bogu mój ukochany Mąż, Tatuś, Teść, Dziadek i Zięć

śp.Zdzisław Szabelan

lat 67

Pogrzeb połączony z mszą św. odbędzie się dnia 24.01.2015 r. o godz. 11.30 na cmentarzu parafialnym Św. Józefa przy ul. Toruńskiej w Bydgoszczy.

W smutku pogrążeni Żona i Syn z Rodziną

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user
Zdzisiowi: Danusia


9yrs

Image chosen by user
Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie! W dniu Imienin. Stanisław Ignaczak


10yrs

Image chosen by user

Maryla-nasza klasa


11yrs

Image chosen by user

Renata Mangold


11yrs

Image chosen by user

Danuta Kowalczyk


11yrs

Image chosen by user

lidia godowska


11yrs

Image chosen by user

Władysław Kozieł


11yrs

Image chosen by user

Grzegorz A


11yrs

Image chosen by user

Grzegorz piotr Sieńkowski


11yrs

Image chosen by user

Zbigniew Kurzyński


11yrs

Image chosen by user

Lila


11yrs

Image chosen by user

anna


11yrs

Image chosen by user

Satyra


11yrs

Image chosen by user

Zbigniew Kurzyński


11yrs

Image chosen by user

Tomek


11yrs

Image chosen by user

Bożena Kansy


11yrs

Image chosen by user

Joanna gonczarow


11yrs

Image chosen by user

Wlodek Gulinski


11yrs

Image chosen by user

Piotr Szpunar


11yrs

Image chosen by user
<p>Pożegnanie</p> <p><strong>BRAMA</strong></p> <p>Brama z widokiem na jezioro,</p> <p>tuż przy niej ulica jak tama</p> <p>i obojętnie jaką porą</p> <p>cudna przed bramą panorama.</p> <p>Widuję bramę przez lat wiele,</p> <p>dla formy jej – pełen podziwu</p> <p>i chociaż ciągle czas mnie miele,</p> <p>na bramę jakby nie ma wpływu.</p> <p>Brama w parkanie, przed zakrętem,</p> <p>na jej wierzchołku krzyż się mieni,</p> <p>za nią rozległe miejsce święte,</p> <p>gdzie w gardle piecze chłód kamieni.</p> <p>Brama z widokiem na jezioro,</p> <p>tuż przy niej ulica jak tama</p> <p>i obojętnie jaką porą</p> <p>za bramą smutna panorama.<br />Zdzisiu, to jeden z Twoich ostatnich wierszy. Łzy dławią mnie w krtani, gdy go czytam. Nie zapomnę...<br />Ewa Jowik</p>


11yrs

Image chosen by user

Ewa Jowk


11yrs

Image chosen by user

Marta Chociłowska


11yrs

End of content

No more pages to load