Marcin Pawlak
This was published in the following publications on 17.01.2015:
Gazeta Krakowska
This was published in the following publications on 17.01.2015:
Gazeta Krakowska
Wspólnie z trzema tysiącami mieszkańców
i samorządowców Małopolski
z głębokim żalem i smutkiem pożegnaliśmy
ś†p
Marcina Pawlaka
wieloletniego Burmistrza Dobczyc,
Członka Zarządu Województwa Małopolskiego
zasłużonego dla rozwoju społecznego i gospodarczego naszego regionu,
eksperta Stowarzyszenia Gmin i Powiatów Małopolski,
wzór do naśladowania dla innych samorządowców.
W imieniu Samorządów Małopolski
zrzeszonych w Stowarzyszeniu Gmin i Powiatów Małopolski
Rodzinie, Bliskim,
Współpracownikom i Mieszkańcom Dobczyc
składam wyrazy szczerego współczucia.
Kazimierz Barczyk
Przewodniczący Stowarzyszenia
Gmin i Powiatów Małopolski
End of content
No more pages to load