Podziękowania dla lekarzy
This was published in the following publications on 03.06.2013:
Dziennik Wschodni
This was published in the following publications on 03.06.2013:
Dziennik Wschodni
Wspaniałym lekarzom: Panu prof. dr. hab. n. med. Krzysztofowi Barowi wraz z zespołem lekarzy i pielęgniarek Panu dr. hab. n. med. Markowi Sawickiemu z zespołem lekarzy i pielęgniarek Pani prof. dr. hab. Elżbiecie Starosławskiej, Pani dr. n. med. Annie Czerepińskiej wraz z personelem medycznym oraz Panu dr. Leszkowi Pawłowskiemu, Panu dr. n. med. Piotrowi Mierzickiemu, Pani dr. Zofii Grafowskiej za profesjonalną i troskliwą opiekę oraz walkę o zdrowie do ostatnich dni życia mojego Męża LUDWIKA WAJCHTA wyrazy wdzięczności i serdecznego podziękowania składa Żona z Rodziną
End of content
No more pages to load