Jan Stawniak

This was published in the following publications on 07.11.2013:
Głos Wielkopolski

<p><em>&quot;Ktoś tutaj był i był,</em><br /><em>a potem nagle zniknął i uporczywie Go nie ma&quot;</em></p>
<p>Z głębokim smutkiem i żalem żegnamy naszego<br />Kolegę</p>
<h4>śp. Jana Stawniaka</h4>
<p>Rodzinie zmarłego<br />wyrazy głębokiego współczucia</p>
<p>składają<br />Zarząd oraz Koleżanki i Koledzy<br />z Zakładu Poligraficznego Moś i Łuczak Sp. J.<br />w Poznaniu</p>

"Ktoś tutaj był i był,
a potem nagle zniknął i uporczywie Go nie ma"

Z głębokim smutkiem i żalem żegnamy naszego
Kolegę

śp. Jana Stawniaka

Rodzinie zmarłego
wyrazy głębokiego współczucia

składają
Zarząd oraz Koleżanki i Koledzy
z Zakładu Poligraficznego Moś i Łuczak Sp. J.
w Poznaniu

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user
Szanowna rodzino Stawniak Z głębokim smutkiem przyjąłem wiadomość o Waszej stracie. Choć spotkałem wszego Tatę tylko raz, to pamiętam tamten moment bardzo wyraźnie. W tym trudnym czasie chcę wyrazić moje najgłębsze współczucie i podzielić się z Wami moim żalem. Sam, jako osoba, która doświadczyła straty rodziców w młodym wieku, doskonale rozumiem, jak ciężko jest przejść przez takie chwile. Strata bliskiej osoby to ból, który trudno opisać słowami, ale wierzę, że z czasem, choć nie zapomnimy, nauczymy się żyć z tym bólem. Pamiętam bardzo wyraźnie dzień, w którym dowiedziałem się o śmierci mojej mamy. To był moment, który na zawsze pozostanie w mojej pamięci, a emocje, które wtedy towarzyszyły, były jak burza, która nie ustępuje. Jednak z biegiem lat nauczyłem się, że czas, choć nie uzdrawia całkowicie, to daje nam przestrzeń na to, by pogodzić się z rzeczywistością i odnaleźć spokój w sercu. Wiem, że słowa nie zrekompensują straty, ale chcę, żebyście wiedzieli, że moje myśli są z Wami. Życzę Wam siły i poczucia, że pamięć o Janie będzie żywa w sercach tych, którzy go kochali. W trudnych chwilach warto sięgać po wsparcie bliskich, nie tracąc nadziei, że w końcu pojawi się spokój. Z wyrazami głębokiego współczucia. [*]

Tomek


1yr

Image chosen by user
Pamiętam...

Ewa Stortz z rodziną


7yrs

Image chosen by user
...to już trzy lata :( w naszych sercach będziesz zawsze.... Ania z Rodziną


9yrs

Image chosen by user
Ewa i Jakub Stortz


9yrs

Image chosen by user
(*)


10yrs

Image chosen by user
..już 2 lata :((


10yrs

Image chosen by user
Nowacka Ewa


10yrs

Image chosen by user

Ewa Nowacka wraz z rodzina


11yrs

Image chosen by user

Pamiętamy Kochany Tatusiu


11yrs

Image chosen by user

Marika,Kuba i Twoja wnuczka


11yrs

Image chosen by user

szwagierka Ania


11yrs

Image chosen by user

szwagierka Ania


11yrs

Image chosen by user

Ewa Nowacka


11yrs

Image chosen by user

szwagierka Ania


12yrs

Image chosen by user

Ewa Nowacka


12yrs

Image chosen by user

Ewa Nowacka z rodziną


12yrs

Image chosen by user

szwagierka Ania


12yrs

Image chosen by user

Marika


12yrs

Image chosen by user

Ewa Nowacka z Mamą


12yrs

Image chosen by user

szwagierka Ania


12yrs

Image chosen by user

Ewa Nowacka z Mamą i Braćmi


12yrs

Image chosen by user

Malinka.


12yrs

Image chosen by user

Marika z Kubą


12yrs

Image chosen by user

Ewa Nowacka


12yrs

End of content

No more pages to load