Bronisław Pawlicki
This was published in the following publications on 26.09.2014:
Gnieźnieński Tydzień
This was published in the following publications on 26.09.2014:
Gnieźnieński Tydzień
W minionym tygodniu odszedł od nas
Bronisław Pawlicki
gnieźnianin
reprezentant Polski w hokeju na trawie
uczestnik Igrzysk Olimpijskich w 1952 roku w Helsinkach.
Zarząd Powiatu Gnieźnieńskiego
oraz Rada Powiatu Gnieźnieńskiego
pragną złożyć wyrazy szczerego żalu
i głębokiego współczucia
Bliskim
ś+p.
Bronisława Pawlickiego
Łącząc się w bólu z Rodziną
zapewniamy o naszym duchowym wsparciu.
Dariusz Pilak
Starosta Gnieźnieński
Telesfor Gościniak
Przewodniczący Rady Powiatu Gnieźnieńskiego
Z głębokim żalem zawiadamiamy,
że 19 września 2014 roku odszedł od nas
Ś. + p.
Bronisław Pawlicki
Olimpijczyk,
uczestnik XV Igrzysk Olimpijskich – Helsinki 1952
– w hokeju na trawie.
Wielokrotny reprezentant Polski, 11-krotny Mistrz Polski.
Odznaczony Złotym Medalem Za zasługi dla Polskiego Ruchu Olimpijskiego.
Odznaczony wieloma medalami państwowymi i sportowymi.
Gnieźnieński Klub Olimpijczyka
wnuk Arkadiusz z Rodziną
Prezydent Miasta Gniezna
Jacek Kowalski
składa najszczersze wyrazy współczucia
Rodzinie i Przyjaciołom
z powodu śmierci
śp.
Bronisława Pawlickiego
wybitnego hokeisty na trawie, olimpijczyka,
wielokrotnego reprezentanta Polski oraz 11-krotnego Mistrza Polski.
„Nie umiera ten, kto trwa w sercach i pamięci naszej…”
End of content
No more pages to load