Bronisław Pawlicki

This was published in the following publications on 26.09.2014:
Gnieźnieński Tydzień

W minionym tygodniu odszedł od nas

Bronisław Pawlicki

gnieźnianin
reprezentant Polski w hokeju na trawie
uczestnik Igrzysk Olimpijskich w 1952 roku w Helsinkach.

Zarząd Powiatu Gnieźnieńskiego
oraz Rada Powiatu Gnieźnieńskiego

pragną złożyć wyrazy szczerego żalu
i głębokiego współczucia

Bliskim

ś+p.
Bronisława Pawlickiego

Łącząc się w bólu z Rodziną
zapewniamy o naszym duchowym wsparciu.

Dariusz Pilak
Starosta Gnieźnieński

Telesfor Gościniak
Przewodniczący Rady Powiatu Gnieźnieńskiego

Beach

Z głębokim żalem zawiadamiamy,
że 19 września 2014 roku odszedł od nas

Ś. + p.
Bronisław Pawlicki

Olimpijczyk,
uczestnik XV Igrzysk Olimpijskich – Helsinki 1952
– w hokeju na trawie.

Wielokrotny reprezentant Polski, 11-krotny Mistrz Polski.
Odznaczony Złotym Medalem Za zasługi dla Polskiego Ruchu Olimpijskiego.
Odznaczony wieloma medalami państwowymi i sportowymi.

Gnieźnieński Klub Olimpijczyka

wnuk Arkadiusz z Rodziną

Prezydent Miasta Gniezna
Jacek Kowalski

składa najszczersze wyrazy współczucia

Rodzinie i Przyjaciołom

z powodu śmierci

śp.
Bronisława Pawlickiego

wybitnego hokeisty na trawie, olimpijczyka,
wielokrotnego reprezentanta Polski oraz 11-krotnego Mistrza Polski.

„Nie umiera ten, kto trwa w sercach i pamięci naszej…”

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

End of content

No more pages to load