Maria Kabacik
This was published in the following publications on 24.12.2014:
Nowiny
This was published in the following publications on 24.12.2014:
Nowiny
Z ogromnym smutkiem zawiadamiamy,
że w niedzielę 21 grudnia 2014 roku
odeszła we Wrocławiu w Dolnośląskim Centrum Onkologicznym,
po krótkiej i ciężkiej chorobie
nasza Najukochańsza i Najdroższa Mama i Babcia
ŚP
Maria Kabacik
z domu Kozdęba
urodzona 12 grudnia 1930 roku
w rodzinie nauczycielskiej,
w miejscowości Cygany, w powiecie Tarnobrzeskim,
w ówczesnym województwie lwowskim.
Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się
Mszą Świętą o godzinie 12.40
w poniedziałek 29 grudnia 2014 roku,
w Kaplicy Cmentarza Osobowickiego we Wrocławiu,
po czym nastąpi odprowadzenie Zmarłej
do grobu rodzinnego.
End of content
No more pages to load