Jakub Dajewski

This was published in the following publications on 14.04.2010:
Głos Wielkopolski

10 kwietnia 2010 roku po ciężkiej chorobie zakończył swe cierpienie
nasz najukochańszy Syn, Brat, Wnuk, Siostrzeniec i Przyjaciel
ś + p
Kuba Dajewski
przeżył tylko 15 lat
Oddychaj swobodnie, Synku!
Zrozpaczeni Rodzice
Ceremonia pogrzebowa 15.4.2010 roku o godzinie 12.00 w kościele
Chrystusa Dobrego Pasterza, ul. Nowina.

Beach

„Nie umiera ten, kto trwa w pamięci
i sercach naszych”
Z głębokim żalem i rozpaczą zawiadamiamy, że dnia 10 kwietnia 2010 r.
po ciężkiej chorobie odszedł od nas dobry kolega, wspaniały chłopak,
wzorowy uczeń
śp
Jakub Dajewski
Trudno uwierzyć, że nie ma Go już wśród nas, lecz pamięć o Nim
na zawsze pozostanie w naszych sercach.
Pogrążeni w smutku
Koleżanki i Koledzy z klasy III A
wraz z Wychowawczynią

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user
To dla nas trudny czas. Kocham. M.


9yrs

Image chosen by user
Synku, Patryk jest po przeszczepie​. Niech się uda


9yrs

Image chosen by user
Kochanie, Dziś Święto, które lubiłeś. Będę u Ciebie. M.


9yrs

Image chosen by user
Kochanie, juz 7 raz będę u Ciebie we Wszystkich Świętych. M.


9yrs

Image chosen by user
Dziś Dzień Dziecka Utraconego. Kocham. M.


9yrs

Image chosen by user
Masz Dziś Święto. I Ja mam. Przyjadę do Ciebie, Synku :* M.


9yrs

Image chosen by user
Tęsknię ogromnie, ale warto było Cię znać, Qba. M.


9yrs

Image chosen by user
Kocham< Synku. M.


9yrs

Image chosen by user
Odszedłeś ma zawsze 6 lat temu. Dobrze, że już nic Cię nie boli...


10yrs

Image chosen by user
Kochanie, wspomnienia nadal bolą. Byłeś bardzo dzielny w ten ostatni wieczór 6 lat temu. Oddałabym wszystko za krótką rozmowę. G przytulenie.​.. Kocham. Mama


10yrs

Image chosen by user
Skarbie, 6 lat temu spędziłam z Tobą ostatni wieczór. Pięknie wyglądałeś. Kocham Cię. Mama


10yrs

Image chosen by user
Idą Te Święta. Pamiętam każdy szczegół... M.


10yrs

Image chosen by user
To ciężki czas...​Tęsknię, Synek...M.


10yrs

Image chosen by user
Tak chciałbym Cię przytulic,​opowiedzieć,​co u mnie, wsłuchać,co u Ciebie. Tak tęsknię,​Synku. Mama


10yrs

Image chosen by user
Tak chciałbym Cię przytulic,​opowiedzieć,​co u mnie, wsłuchać,co u Ciebie. Tak tęsknię,​Synku. Mama


10yrs

Image chosen by user
...i to moćno... M.


10yrs

Image chosen by user
Kocham. Mama.


10yrs

Image chosen by user
Będę tęsknić następny rok...M.


10yrs

Image chosen by user
Zaczął się kolejny rok bez Ciebie. Ale z Tobą w pamięci. M.


10yrs

Image chosen by user
Będę z Tobą w tym czasie...M.


10yrs

Image chosen by user
Kochanie...​Już 6-te Święta... Tęsknie. M.


10yrs

Image chosen by user
Kocham. M.


10yrs

Image chosen by user
Zima w moim sercu trwa... M.


10yrs

Image chosen by user
Pamiętam jak cieszyłeś się z prezentów... M.


10yrs

End of content

No more pages to load