Anna Przybylska

This was published in the following publications on 08.10.2014:
Dziennik Bałtycki

Z głębokim żalem zawiadamiamy,
że 5 października 2014 roku
odeszła od nas
najukochańsza Mamusia, Żona, Córka i Siostra

śp.
Anna Przybylska

Nabożeństwo żałobne odprawione zostanie 9 października 2014 roku o godz. 13.00
w kościele pod wezwaniem Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski
przy ul. Armii Krajowej w Gdyni.

Odprowadzenie do grobu nastąpi o godz. 15.00 na Cmentarzu Parafialnym
przy parafii pod wezwaniem św. Michała Archanioła
w Gdyni Oksywiu, ul. Płk. Dąbka.

O czym zawiadamia
pogrążona w smutku

Rodzina

Prosimy o nieskładanie kondolencji i nieprzynoszenie kwiatów.


Podczas uroczystości pogrzebowych odbędzie się kwesta
na Hospicjum im. Świętego Wawrzyńca w Gdyni.

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user
ANIUSIU TO NIE SPRAWIEDLIWE ŻE TY TAKA PIĘKNA I KOCHANA PRZEZ WSZYSTKICH , ODESZŁAŚ TAK WCZEŚNIE. CAŁY CZAS TĘSKNIMY ZA TOBĄ - NAJPIĘKNIEJSZA.

HENRYK MAJEWSKI


1yr

Image chosen by user
ANIUSIU NAPRAWDĘ CAŁY CZAS NIE MOGĘ SIĘ Z TYM POGODZIĆ. RAZ PO RAZ WIDZĘ CIĘ W JAKIMŚ FILMIE I ZA KAŻDYM RAZEM ŻYJESZ W MOJEJ WYOBRAŹNI. NIECH TWOJA DUSZYCZKA MNIE ODWIEDZA ŻEBYM MÓGŁ CIĘ PRZYTULIĆ.

Henryk Majewski


3yrs

Image chosen by user
CUDOWNA ANIUSIU , TO BARDZO SMUTNE ŻE NIE MA JUŻ CIEBIE WŚRÓD NAS OD OŚMIU LAT. AŻ TRUDNO W TO UWIERZYĆ. WCIĄŻ MAM PRETENSJĘ DO PANA BOGA ZA TO POWOŁANIE. MÓGŁ JESZCZE POCZEKAĆ CHOCIAŻ Z 80 LAT. DLA NIEGO TO ŻADEN PROBLEM. NIE ROZUMIEM DLACZEGO SIĘ TAK ZAWZIĄŁ. SZKODA ŻE NIE MOŻNA ZŁOŻYĆ REKLAMACJI ZA TAKĄ NIEWYBACZALNĄ DECYZJĘ !

Henryk Majewski


3yrs

Nadal smutno.....Monika

Monika


5yrs

Image chosen by user
Wciąż smutno…

Ola


5yrs

Image chosen by user
Aniu nigdy Ciebie nie zapomnę

Mariola


6yrs

Image chosen by user
ANIUSIU MIAŁAŚ JESZCZE CZAS. WCIĄŻ NIE MOGĘ SIĘ POGODZIĆ Z TĄ TRAGEDIĄ.BRAK NAM CIEBIE PRZEPIĘKNA .

Henryk Majewski


6yrs

<p>PPamiętam

Gość


7yrs

Image chosen by user
Janusz Kraków


8yrs

Image chosen by user
Aniu brakuje Ciebie. Mariola


8yrs

Image chosen by user
Janusz Kraków


8yrs

Image chosen by user
Mariola


8yrs

Image chosen by user
Anna Czarniecka


9yrs

Image chosen by user
Janusz Kraków


9yrs

Image chosen by user
Aniu przesyłam Tobie światełko do nieba. Mariola


9yrs

Image chosen by user
Janusz Kraków


9yrs

Image chosen by user
Dziś są Twoje urodziny.


9yrs

Image chosen by user
Janusz Kraków


9yrs

Image chosen by user
Zawsze w sercu. Mariola


9yrs

Image chosen by user
Janusz Kraków


9yrs

Image chosen by user
Janusz Kraków


9yrs

Image chosen by user
Nigdy nie zapomnę. Mariola


9yrs

Image chosen by user
spoczywaj w pokoju,, Ela


9yrs

Image chosen by user
Aniu ,pamiętam ....Piotruś


9yrs

End of content

No more pages to load