Tomasz Homa

This was published in the following publications on 04.02.2014:
Dziennik Polski

Z głębokim żalem i ogromnym smutkiem
przyjęliśmy wiadomość
o śmierci naszego Kolegi i Współpracownika

dr. n. med. Tomasza Homy

znakomitego lekarza specjalisty ginekologa-położnika;
naukowca, który posiadał rzadką umiejętność łączenia
osiągnięć naukowych z praktyką zawodową.

Walcząc z chorobą, był do końca dostępny dla swoich pacjentek.

Drogi Doktorze Tomaszu, będzie nam Ciebie bardzo brakowało.

Rodzinie Zmarłego
składamy wyrazy głębokiego współczucia.

Antoni Marcinek
wraz z pracownikami Szpitala na Siemiradzkiego

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user

Joanna


11yrs

Image chosen by user

Renia z mężem i synem


11yrs

Image chosen by user

Bartłomiej Kurzawa


11yrs

Image chosen by user

Dagmara


11yrs

Image chosen by user
<p>...tak szybko stąd odchodzą jak drozd milkną w lipcu</p> <p>Myślę, że Pan Bóg chciał mieć u siebie tak dobrego człowieka i wybitnego specjalistę.Wielka szkoda dla nas rodzin na Ziemi. Dziękuję Panie Doktorze za brata dla córki. Na zawsze zostanie Pan w mojej pamięci i modlitwie...</p>


11yrs

Image chosen by user

Pamiętam w modlitwie, Ula


11yrs

Image chosen by user

Magda


12yrs

Image chosen by user

Malgorzata Jaslo


12yrs

Image chosen by user

Katarzyna


12yrs

Image chosen by user

DOROTA


12yrs

Image chosen by user

Beata


12yrs

Image chosen by user

Ola


12yrs

Image chosen by user

Ela i Krystianek


12yrs

Image chosen by user

Był Pan wspaniałym człowiekiem


12yrs

Image chosen by user

Dziękuję! Sylwia C. 28.04.2014


12yrs

Image chosen by user
<p>Dziękuję</p> <p style="text-align:left"><span>Odszedł wybitny specjalista i Wielki Człowiek jakich mało na tym świecie...</span></p> <p>Serce pęka. Z ogromnym żalem przyjęłam tę wiadomość. Pragnę wyrazić jeszcze raz moją ogromną wdzięczność za wszystko... Tak więc dziękuję Panie Doktorze za to, że był Pan ze mną w najtrudniejszych chwilach, służąc radą i dodając sił do dalszej walki, niczym ktoś bliski. Przecież tak często Pan powtarzał, że trzeba walczyć i nie należy się poddawać ani dać zwariować. Zawsze mogłam liczyć na Pana pomoc i konkretne decyzje co robimy dalej. Swoją kompetencją, dobrocią, niezwykłą kulturą, odwagą, spokojem i ciepłem NAPRAWDĘ dodawał Pan sił i energii do walki, a przede wszystkim wiary, że kiedyś będzie dobrze. Przy tym zapewniał Pan, jakże ważne dla każdego człowieka, poczucie bezpieczeństwa. Niezwykła osobowość, ogromna wiedza, niedościgniony wzór. Tak trudno jest mi pogodzić się z faktem, że Pana nie ma … Na zawsze pozostanie Pan w moim sercu. O takich ludziach jak Pan Panie Doktorze powinno się pisać książki, by uczyły jak żyć i być tak cudownym człowiekiem i doskonałym lekarzem.<br />Barbara</p>


12yrs

Image chosen by user

Bogusława


12yrs

Image chosen by user

Izabela Trybisz


12yrs

Image chosen by user

Jolanta Dziękujemy za wszystko


12yrs

Image chosen by user

PiotrS


12yrs

Image chosen by user

Kinga Łanuszka-​Rę​bacz


12yrs

Image chosen by user

Elżbieta Zwijacz


12yrs

Image chosen by user

JW


12yrs

Image chosen by user

MP


12yrs

End of content

No more pages to load