Moniki Gościniak Pawła Gorzka

This was published in the following publications on 27.06.2014:
Gazeta Pomorska

Z wielkim smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci Moniki Gościniak i Pawła Gorzka ratowników medycznych Powiatowego Szpitala w Brodnicy.Wyrazy współczucia oraz żalu Rodzinie składa Konsultant Wojewódzki ds. medycyny ratunkowej Przemysław Paciorek, wraz z pracownikami Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Bydgoszczy.

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user
Niech płomień pamieci nigdy nie gaśnie

M.K


4yrs

Monika mimo, że tyle lat już minęło to nadal bardzo nam Ciebie brakuje. Czuwaj nad Franusiem jest to bardzo mądry chłopiec, który nigdy nie przytuli się do serduszka swojej mamy :(

Pamietamy


4yrs

<p>Monia nie jest łatwe żyć bez Ciebie ile bym dała byś wróciła na chwilę na jedną małą chwilę Boże dlaczego ? </p>


8yrs

Image chosen by user
pawel i monika pamietamy inie zapominamy


8yrs

Image chosen by user
Monika pamiętamy


9yrs

Image chosen by user
barbara


9yrs

Image chosen by user
Magda


9yrs

Image chosen by user
Franiu to cudowne dziecko kocham tego aniołka i obiecuję że będzie wiedział kim była jego mamusia i jak bardzo go kochała


9yrs

Image chosen by user
Nie jest łatwo żyć bez Ciebie, ten ból czy kiedyś ustanie? MONIUSZKO tak bardzo tęsknię, jutro kolejny dzień który przyniesie morze łez nie potrafię powiedzieć spoczywają w pokoju, jedynie proszę wróć , choć wiem że to niemożliwe.


9yrs

Image chosen by user
Franiu to cudowne dziecko, kocham go całym sercem , jest tak bardzo do Ciebie podobny, patrze w jego śliczne oczka i widzę Ciebie Monia, to takie niesprawiedl​iwe, tylu bandytów chodzi po tym świecie,a zabrał Ciebie DLACZEGO , DLACZEGO ???


10yrs

Image chosen by user
Monia dziś mijają dwa lata od dnia w którym Bóg postanowił zabrać Cię od nas, cholerne dwa lata , nieprzyniosł​y ulgi, tak bardzo boli to co się stało, mówią czas leczy rany, a ja wiem, że nie tęsknie Monia tak bardzooo:(.


10yrs

Image chosen by user
MIJAJĄ KOLEJNE MIESIĄCE, BÓL W SERCU JEST TAKI SAM JAKI BYŁ. TĘSKNOTA ZA TOBĄ MONIA NIE DAJE NORMALNIE ŻYĆ. TAK WIELE ŁEZ WYPŁAKANYCH, TYLE NOCY NIEPRZESPANY​CH. DLACZEGO ? BOŻE...


10yrs

Image chosen by user
MONIA TAK BARDZO TĘSKNIMY TO JAKIŚ KOSZMAR ILE BYM DAŁA ŻEBYŚ WRÓCIŁA DO MĘŻA I SYNKA ILE JA BYM DAŁA BOŻE CO TY ZROBIŁEŚ CO


10yrs

Image chosen by user
MONIA TAK BARDZO TĘSKNIMY TO JAKIŚ KOSZMAR ILE BYM DAŁA ŻEBYŚ WRÓCIŁA DO MĘŻA I SYNKA ILE JA BYM DAŁA BOŻE CO TY ZROBIŁEŚ CO


10yrs

Image chosen by user
MOJA MONIA BOŻE DLACZEGO ZABRAŁEŚ NAM JĄ DLACZEGO ZABRAŁEŚ DZIECKU MAMĘ JAK ŻYĆ DALEJ JAK


10yrs

Image chosen by user
MOJA MONIA BOŻE DLACZEGO ZABRAŁEŚ NAM JĄ DLACZEGO ZABRAŁEŚ DZIECKU MAMĘ JAK ŻYĆ DALEJ JAK


10yrs

Image chosen by user
Monika......​......na zawsze w naszych sercach.....​.....


11yrs

Image chosen by user
Monika......​..... na zawsze w naszych sercach.....​......


11yrs

Image chosen by user

ewa


11yrs

Image chosen by user

SPOCZYWAJ W POKOJU MONICZKO


11yrs

Image chosen by user

Magdalena Kaczmarczyk


11yrs

Image chosen by user

ewa


11yrs

Image chosen by user

Joanna


11yrs

Image chosen by user

Paulina


11yrs

End of content

No more pages to load