Brunon Buchholz
This was published in the following publications on 28.01.2015:
Dziennik Bałtycki
This was published in the following publications on 28.01.2015:
Dziennik Bałtycki
Ze smutkiem zawiadamiamy, że w dniu 26 stycznia 2015 roku odszedł do wieczności
Nasz Kochany Tata, Dziadek i Pradziadek
śp.
Brunon Buchholz
Msza św. żałobna odbędzie się dnia 30 stycznia 2015 roku o godz. 9.00
w kościele NMP Królowej Różańca Świętego w Gdańsku-Przymorzu.
Pogrzeb odbędzie się tego samego dnia o godz. 11.00
w kaplicy na Cmentarzu Komunalnym w Sopocie.
Pogrążona w smutku
Rodzina
Z głębokim żalem i ogromnym smutkiem zawiadamiamy, że zmarł Nasz wspaniały Kolega i człowiek o wielkim sercu, niezwykle zasłużony dla naszego zawodu, nauczyciel i wychowawca wielu radców prawnych
Mecenas Brunon Buchholz
Pierwszy Dziekan Okręgowej Izby Radców Prawnych w Gdańsku
w latach 1983-1987, Prezes Stowarzyszenia Radców Prawnych
w Gdańsku w latach 1980-1982, Wiceprezes Stowarzyszenia Radców Prawnych w Rzeczypospolitej Polskiej w latach 1982-1984, wieloletni członek Rady OIRP w Gdańsku, członek Wyższego Sądu Dyscyplinarnego, Delegat
na Zjazdy Krajowe Radców Prawnych, współtwórca i wieloletni Sekretarz Stałego Sądu Arbitrażowego przy OIRP w Gdańsku. Za swoją pracę na rzecz samorządu i krzewienie idei przyświecających zawodowi radcy prawnego Brunon Buchholz był wielokrotnie wyróżniany, w tym Złotą Odznaką „Zasłużony dla Samorządu Radcowskiego” i Medalami XX i XXX-lecia Samorządu Radcowskiego.
Żegnaj, Drogi Bronku, byłeś człowiekiem mądrym, pracowitym, uczciwym i skromnym. Byłeś dla nas wzorem
i wielu z nas wiele Ci zawdzięcza. Bardzo będzie Ciebie brakowało.
Pogrzeb odbędzie się w dniu 30 stycznia 2015 r. o godz. 10.30 na Cmentarzu Komunalnym w Sopocie.
Szczere wyrazy współczucia
Rodzinie
składają
Dziekan, Rada, radcowie prawni, pracownicy administracyjni Okręgowej Izby Radców Prawnych w Gdańsku
Z wielkim żalem przyjąłem wiadomość o śmierci mecenasa Brunona Buchholza.
Mecenas był dla nas osobą szczególną, przed laty radca prawny w naszej firmie, w ostatnim dziesięcioleciu odwiedzający nas emeryt zwany przez wszystkich „Dziadkiem”.
Zapamiętamy Go jako energicznego starszego pana, zawsze uśmiechniętego, dziarskim krokiem wkraczającego do naszego biura, z wielkim dystansem do siebie i swojego wieku i dającego świadectwo temu, że rok urodzenia nie jest wyznacznikiem granic formy umysłowej i aktywności zawodowej.
Będzie nam brakowało jego pozytywnej energii, doświadczenia i mądrości.
Rodzinie
składamy wyrazy szczerego współczucia.
Zdzisław Dziurdzia, Prezes MALMOR Sp. z o.o wraz ze współpracownikami
End of content
No more pages to load