Marta Oleszczak
This was published in the following publications on 05.04.2014:
Kurier Lubelski
This was published in the following publications on 05.04.2014:
Kurier Lubelski
„Jak trudno żegnać kogoś, kto jeszcze mógł być z nami”
Z głębokim żalem żegnamy Naszą Koleżankę
Martę Oleszczak
kuratora II Zespołu Kuratorskiej Służby Sądowej
do Wykonywania Orzeczeń w Sprawach Rodzinnych i Nieletnich
Sądu Rejonowego Lublin-Wschód.
Zawsze uśmiechnięta, aktywna, oddana swojej pracy.
Mimo choroby, do końca zajmowała się z poświęceniem
sprawami swoich podopiecznych.
Służyła im radą, pomocą, wsparciem.
Dobry kurator, kochająca żona i matka.
Spoczywaj w pokoju. Pozostaniesz w naszej pamięci.
Szczere wyrazy współczucia
dla najbliższych.
Pogrążeni w smutku
kuratorzy Sądu Rejonowego Lublin-Wschód w Lublinie
z siedzibą w Świdniku
End of content
No more pages to load
Wieczny odpoczynek
12yrs
Maria, Grazyna i Ewa
12yrs
Pokój jej duszy
12yrs
Elżbieta Gołofit
12yrs
Joanna Bieniek
12yrs
Ewa Kowalska-Gaździcka
12yrs
12yrs
mariola omiotek
12yrs